Bizi Takip Et


Para Kazanmak

Online Çeviri Yaparak Para Kazanmak! Freelance 5 Çeviri Sitesi

Çeviri Siteleri

Çeviri yaparak para kazanma: Son zamanlarda yeni bir çalışma modeli olan ‘freelance’ sistem artık çok fazla kullanılıyor. Online çeviri yaparak para kazanmak aslında çok da zor değil.  Hem çalışan hem de işveren açısından faydaları bulunan bu çalışma koşulunda istediğiniz zaman, istediğiniz saatte çalışın.

Çeviri yaparak para kazanma şansınız çok yüksek, tabii bunun yanı sıra çeviri yaptırmak içinde bu siteleri kullanabilirsiniz. İngilizce, Almanca, İspanyolca hiç fark etmiyor. Eğer freelance çeviri sitelerine üyeyseniz, buralardan çok fazla çeviri işi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üyelik oluşturmak ve işinizi tam zamanında doğru bir şekilde teslim edebilmek.

Freelance Çeviri Siteleri

zingabet giriş
Çeviri Siteleri

Çeviri siteleri konumuzu eğer merak ettiyseniz hemen detaylara geçiyorum. İşte freelance 5 çeviri sitesi sayesinde online çeviri yaparak para kazanın… Ayrıca çeviri yaptırmak istiyorsanız yine bu siteleri kullanarak internetten çeviri yaptırmak için kaydolabilir ve freelancer üyelerle işbirliği yapabilirsiniz.

1. Bionluk.com

Freelance çalışma dediğimizde aslında akla ilk gelen site Bionluk’tur. Uzun zamandır hizmet veren Bionluk, size istediğiniz her hizmeti sunuyor: Çeviri, grafik tasarım, makale yazarlığı, ses ve dublaj gibi aklınıza gelebilecek her şey bu sitede mevcut.

İlk üyelik anında 10 TL yatırıyorsunuz ve ardından çeviri yapmak için iş ilanlarına teklifler veriyorsunuz. İşte yapmanız gerekenler bu kadar…

2. Cevirimvar.com

‘Tercüme bürosu’ olarak adlandırabileceğimiz site, çok fazla çeviri yapma imkanı sunuyor. Eğer işinizi zamanında yaparsanız uzmanı olduğunuz alanda iş teklifleri alabilirsiniz.

Cevirimvar sitesi Türkiye’nin ilk ve tek ISO sertifikalı online tercüme bürosudur. Kendinize güveniyorsanız hemen bu siteyi ziyaret etmelisiniz.

3. Sadeceon.com

Bionluk sitesine benzer yapıda olan site, online çeviri yaparak para kazanmak için ideal. Üyelik sırasında 10 TL yatırarak çok fazla çeviri işi alabilirsiniz. Eğer uzmanlık alanınız sadece çeviri değilse ve başka işler de yapıyorsanız ilgili bölümden ilan açabilirsiniz.

4. Tercumanbul.com

Çevrimiçi çeviri yaparak para kazanma dediğimizde aslında tercumanbul.com sitesi de son derece önemli. Profesyonel tercümanların yer aldığı bu sitede rahatlıkla çeviri işleri yapabilirsiniz. Diğerlerinde olduğu gibi bu sitede de işinizi zamanında teslim etmeli ve oldukça dikkatli yapmalısınız.

Sitede şu anda 6 binden fazla tercüman bulunuyor. Siz de onlardan biri olarak çeviri işleri alabilirsiniz.

5. Guru.com

Son olarak Guru sitesinden bahsedeceğim. Uzman freelance çalışanların üyelik oluşturduğu ve iş teklifleri aldığı sitede siz de hesap açın. Burada çok fazla çeviri yapabilirsiniz ve bir süre sonra çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Online çeviri yaparak para kazanmak için sizlere 5 önemli site önerisinde bulundum. Bu sitelerin bir diğer ortak özelliği ise komisyon kesiyor olmasıdır. Bazılarında yüzde 10 keserken bazılarında yüzde 25 komisyon kesebiliyor. Bu yüzden tekliflerinizi bu komisyon oranlarını da hesaplayarak verebilirsiniz. Eğer çeviri yaparak para kazanmayı düşünüyorsanız kesinlikle bu sitelere bakmalısınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu