Bizi Takip Et


Bankacılık

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Denizbank internet bankacılığı şifresi alma: Gelişen teknoloji sayesinde bütün işlemler online olarak yapılmaya başlanmıştır. Özellikle banka işlemlerinde online özellikler ön plana çıkmaktadır. Denizbank internet bankacılığı ise fatura ödeme, bakiye sorgulama, para transferi, yatırım işlemleri gibi pek çok işlem için kullanılmaktadır.

Denizbank hesabına sahip olan herkes İnternet Bankacılığına kaydolup işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu sayede bankaya gitmeye ya da bir atm bulmaya gerek kalmayacaktır. Bireysel ve kurumsal müşteriler kendilerine ait alana giderek kullanıcı adı (veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası) ve şifreleriyle giriş yapabilmektedirler.

Bütün işlemler hem mobilden hem de bilgisayar üzerinden yapılabilmektedir. Bu da müşterilere sunulmuş en büyük kolaylık olmaktadır. Ayrıca hesapta gerçekleşen her şeyden anında haber alabilmek için Mobil Deniz uygulaması güncel hale getirilmelidir. Onay verildiğinde telefon eşlemesi yaparak mobil bildirimler açık hale getirilebilir.

Yanlışlıkla kaydedilen cihazın silinmesi durumunda MobilDeniz uygulamasına girilerek Profil’e ve Ayarlar menüsüne gidilmelidir. Buradan Eşleştirilmiş Cihazlar başlığı seçilerek kullanıcının cihazı tekrar aktif hale getirilebilir. Mobil onay sayesinde SMS onayında geçen süreye gerek kalmayacaktır. İşlemler daha güvenli ve hızlı halledilmiş olacaktır.

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Denizbank internet bankacılığı şifresi almak için mobilde ya da bilgisayardaki internet bankacılığı sayfasından “Kullanıcı Oluştur” kısmına tıklanmalıdır. Açılan sayfada Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve müşteri numarası bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerden sonra Denizbank’a kaydolunan GSM numarası girilmelidir.

Onaya basıldığında SMS ile doğrulama ekranı gelecektir. Telefona gelen SMS şifresi ile tek kullanımlık giriş yapılabilmektedir. Sayfaya giriş yapıldıktan sonra kullanıcı kaydı oluşturulmalıdır. Burada kredi kartı bilgileri girilerek yapılabilecek pek çok işleme kolayca ulaşılabilir.

Kişi kendisine bir parola belirlemediyse ya da parolasını değiştirmek istiyorsa tekrar ana sayfaya dönerek “Parolamı unuttum/ Bloke kaldır” tuşuna basarak tekrardan Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasını, müşteri numarasını ve cep telefonu numarasını girmelidir. Daha önceki girişinizde belirlediğiniz güvenlik soruları ve kart bilgilerinin girilmesi istenecektir. Bu bilgiler de doğru girildikten sonra yeni bir şifre belirlenebilir. Ya da yine cep telefonuna gönderilecek tek kullanımlık şifreler ile giriş yapılabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu