Bizi Takip Et


İnternet

Trendyol İnfluencer Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol İnfluencer Başvurusu

Trendyol İnfluencer Başvurusu: Influencer olmak ister misiniz? Eğer bu işin altından kalkabilirim diyorsanız ve kendinize güveniyorsanız işte size çok güzel bir fikrim var. Influencer olmak istiyorsanız kesinlikle Trendyol’u denemelisiniz. Üstelik Trendyol size bu konuda kolaylık da sağlıyor. Şimdi ben de sizlere bu yazıda Trendyol influencer başvurusu nasıl yapılır bunu anlatacağım. O zaman hemen başlayalım.

Trendyol İnfluencer Başvurusu

Trendyol İnfluencer Başvurusu

Trendyol Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformudur. Bunu hepimiz biliyoruz. Siz de Trendyol iş birliği yaparak bu aileye dahil olabilirsiniz.

Instagram fenomenlerinin Trendyol ürün linkleri paylaşarak bir kısmına da ‘Trendyol iş birliği’ yazdıklarını mutlaka görmüşsünüz.  İşte Trendyol’da influencer olabilmek için uygulamanın size sunduğu programın adı ‘Trendyol Affiliate Sistemi’dir. Sosyal medya platformlarında beğendiğiniz ürünleri takipçilerinizle paylaşıyorsunuz ve o link üzerinden birileri satın aldığında da para kazanıyorsunuz. Peki bunun için nereden başvuru yapmanız gerekiyor?

  • Trendyol Influencer başvuru yapabilmek için öncelikle takipçi sayınızın 10 bin ve üzeri olması gerekiyor.
  • Daha sonra Trendyol Influencer Başvurusu bölümünden başvurunuzu yapabiliyorsunuz.
  • Ardından Instagram sayfanız incelenir, takipçileriniz organik mi değil mi buna bakılır.
  • Kabul edilirseniz 2 hafta içerisinde geri dönüş yaparlar.
  • Başvurunuz kabul edildikten sonra Trendyol sayfanızda ‘Belge Yönetimi’ sayfası ve ayarları aktif duruma geçer.
  • Buradan Trendyol sözleşmesini indirmelisiniz ve imzalayarak belirtilen adrese göndermelisiniz.
  • Eğer kendi faturanızı kesecekseniz bir şahıs şirketi oluşturmanız gerekiyor. Tabi bunun için de aylık 1300- 1400 TL gibi bir parayı gözden çıkarmalısınız.
  • Ama bu kadar kazanıp kazanamayacağınızdan emin değilseniz bir ajansla da çalışabilirsiniz. Eğer bu yolu tercih ederseniz internette bu konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

Trendyol Influencer Başvuru Şartları

Trendyol İnfluencer Başvurusu

Kısaca sizlerden neler bekleniyor bundan da bahsetmek istiyorum. Satışlardan yüzde 15 komisyon alıyorsunuz ve takipçilerinizin tamamı organik olmak zorunda. Özel kampanya dönemlerinde de komisyon oranları artıyor. Başvuru şartı olarak zaten en önemli nokta Instagram takipçi sayınızdır. Bütün bunlar takip ediliyor ve ancak gerçek takipçilerse başvurunuz olumlu olarak değerlendiriliyor.

Eğer bu şartlara uyuyorsanız ve başvuru için kendinizi hazır hissediyorsanız kesinlikle Trendyol ınfluencer başvuru yapmalısınız. İlk zamanlarda olmasa da zaman içerisinde iyi paralar kazanabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu