Bizi Takip Et


Bayilikler

Gratis Bayilik Şartları! Maliyeti ve Kazancı Ne Kadar?

Gratis Bayilik Şartları

Güzel bak kendine!! Bu sloganla yıllardır hayatımızda olan Gratis’ten bayilik almak ister misiniz? Genelde franchise almak isteyenler bu markayı da merak ediyorlar. Neden mi? Cevabı bu yazının içerisinde yer alıyor. O yüzden çok dikkatli okumanızı tavsiye ediyorum. Şimdi sizlere Gratis bayilik şartları, maliyeti ve kazancı hakkında bilgiler aktaracağım. İşte detaylar…

Gratis Bayilik Şartları

Gratis Bayilik Hakkında Kısa Bilgi

Gratis, 2009 yılında kurulan en yaygın kişisel bakım marketidir. İlk zamanlar sadece kişisel bakım malzemeleri satılan yerde, artık ihtiyacınız olan her şeyin satışı mevcut. Watsons ve Eve mağazalarına kıyasla Gratis, daha çok biliniyor ve daha çok tercih ediliyor. Aynı zamanda ürünlere yaptığı düzenli indirimlerle ve kasa arkası seçenekleriyle de müşteriler tarafından seviliyor.

Gratis Bayilik Şartları

Eğer Gratis franchise almak istiyorsanız ve şartlarının ne olduğunu merak ediyorsanız hemen cevabını vereyim:

Ne yazık ki Gratis bayilik vermiyor. Çünkü açılan bütün Gratis mağazaları hep kendi şubeleridir.  Ama bazen Gratis, başka firmalarla iş birliği yapabiliyor. Bu firmalarla iş birliği yapmasının sebebi ise karını artırmaktır. Eğer bir firma sahibiyseniz ya da Gratis için ortak çalışma yürütebileceğinizi düşünüyorsanız firmayla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Tabi iletişime geçerken bazı detaylara dikkat etmeniz lazım…

  • Firmanızın maddi gücünün ne kadar olduğunu belirtmelisiniz.
  • Gratis ile hangi konularda çalışabilirsiniz, onlara hangi konuda destek olmak istiyorsunuz net bir şekilde anlatmalısınız.

Eğer karşınızdaki yetkili konuyla ilgili olumlu geri dönüş sağlarsa, bu konuyla ilgili detayları konuşabilirsiniz.

Gratis Bayilik Şartları

Gratis Franchise Maliyeti ve Kazancı

Evet, Gratis franchise vermiyor. Fakat ortağı olarak çalışmalar ya da satışlar yapabilirsiniz. Peki, firmanızla Gratis ortaklığı yapacaksanız maliyeti ve kazancı ne olacak?

Bu sorunun cevabı biraz değişkendir. Çünkü sizin firmanızın ne ile ilgilendiği, Gratis ile nasıl bir iş birliği yapacağınız konuları hem maliyetinizi hem kazancınızı etkileyecek en temel faktörlerdir.

Gratis bayilik şartları, maliyeti ve kazancı hakkında bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaştım. Ne yazık ki Gratis’in mevcut franchise sistemi bulunmuyor. Belki ilerleyen zamanlarda Gratis de bayilik vermeyi düşünebilir.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Meraklar böyle son buldu ne kadar teşekkür etsem azdır.

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu