Bizi Takip Et


Para Kazanmak

Para Kazandıran Uygulamalar! Gerçek Kazanç Sağlayan 12 Uygulama

Para Kazandıran Uygulamalar

Teknolojinin ilerlediği bu zamanlarda mobil uygulamalar ön plana çıkıyor. İnsanlar bu uygulamalar sayesinde çok iyi paralar kazanabiliyor. Siz de bu uygulamaların hangileri olduğunu iyice araştırarak nasıl para kazanabileceğinizi anlayabilirsiniz. Hatta ben bu konuyla ilgili bir araştırma yaparak gerçek kazanç sağlayan 12 uygulamayı topladım. İşte para kazandıran uygulamalar…

Para Kazandıran Uygulamalar

1. Oyna Kazan

Para kazandıran uygulamalar listemizdeki ilk uygulama Oyna Kazan’dır. Türkiye’nin en çok kazandıran bilgi yarışmalarından birisi olan Oyna Kazan ile gerçek kazanç sağlayabilirsiniz. Günlük 180’den fazla canlı bilgi yarışması düzenlenen uygulamada yarışmacılara market, kupon ya da hediye çeki kazanma şansı sunuluyor.

Oyun içerisinde OK isimli kripto para ödül olarak veriliyor. Anında nakde çevirerek kullanabilirsiniz.

2. EasyShift

Şu anda sadece Amerika ve İngiltere’de kullanıma açık olan uygulama aslında oldukça iyi para kazandıran uygulamalardan birisidir. Uygulama hem iOS hem Android tarafından destekleniyor. Ürün fotoğrafları çekiyorsunuz ve sisteme yüklüyorsunuz. 48 saat sonra da ödemeniz yapılıyor. Peki ne tür fotoğraflar çekmelisiniz?

Uygulamada perakende mağazalardaki fiyatları kontrol etmek, görevleri yapmak ve anket doldurmak gibi bazı para kazanma programları yer alıyor. Ayrıca PayPal kartınız olması gerekiyor çünkü ödemeler oraya yapılıyor.

3. Artıway

Artıway nedir, daha önce hiç duydunuz mu? Aslında para kazandıran uygulamalar arasında Artıway’in yeri başkadır. Çünkü Türkiye’nin ilk cashback siteleri arasında yer alıyor. Burada uygulama üzerinden farklı sitelere giderek yapacağınız alışverişler üzerinden ödediğiniz harcamanın bir kısmı size geri veriliyor.

Bunlara ek olarak uygulama içerisinde reklam izleme ya da anket doldurma gibi seçeneklerle de karşılaşabilirsiniz. Bunlar yardımıyla da para kazanabilirsiniz.

4. AirBNB

Şimdi bahsedeceğim uygulama için uygun şartlarınız olması gerekiyor. Çünkü burada söz konusu para kazanma; kiralık odanız varsa oluyor. Evinizin bir odasını ya da farklı bir evi kiraya verebilirsiniz. Bunu da AirBNB uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Uygulama daha çok dünya genelinde kullanıldığı için ödemeler de dolar ya da Euro üzerinden oluyor. Örneğin, Türkiye’de günlük kiralama ortalama 20 Euro’dan başlarken odaları da 10 Euro’dan kiralayabilirsiniz.

5. Letgo

Bir diğer para kazandıran uygulama ise Letgo. Kullanmadığınız ürünleri Letgo’ya koyarak satış yapabilirsiniz. Burada elden ya da kartınıza ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz. Ama bu uygulama için şunu bilmeniz gerekiyor: Sistem bir kargoyla anlaşmalı değil bu yüzden alıcı olanlar satıcı kişiyle buluşur ve ürünü görür. Ancak o şekilde para kazanabilirsiniz.

6. Dolap / Gardrops

Dolap ve Gardrops uygulamaları da çok iyi kazanç sağlayabileceğiniz iki uygulama. Her şeyin pahalılaştığı bu zamanlarda ikinci el ürünlere ilgi giderek artıyor. Tabi bu uygulamalarda sadece ikinci el ürünler satılmıyor, orijinal etiketli ürünler de satılıyor. Önemli olan zaman içerisinde çok iyi takipçi kazanmak ve ürünlerinizi özenli bir şekilde yollamak.

Her iki uygulamada da hesap açabilirsiniz. Herhangi bir ücret talep edilmiyor. Sadece Dolap’ta satışlarından komisyon kesiliyorken Gardrops’da kesilmiyor.

7. Telegram

Telegram ile de para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, bu uygulama da gerçek para kazandıran uygulamalar arasında yer alıyor. Bildiğiniz üzere Telegram uygulaması gizlilik tabanlı bir sohbet avantajı sunuyor. Burada size para kazandıracak olan ise binlerce kişiden oluşan sohbet grupları oluşturmaktır.

Bu kullanıcılara yapılan reklamlar ile aylık 10 bin TL civarında para kazanabilirsiniz.

8. Ibotta

Dolar bazlı para kazanabileceğiniz bir uygulama olan Ibotta’da iş birliği içerisinde olan 2 binden fazla perakende ve online mağaza yer alıyor. Video izlemek ve anketlere katılmak dışında cashback servisleri de aktiftir. Alışveriş sonrası almış olduğunuz fişi uygulamaya girebilirsiniz ya da uygulama aracılığıyla o alışveriş sitesine gidebilirsiniz. Ödemeler de PayPal’a yapılıyor.

Minimum ödeme de 20 dolardır. Aslında Ibotta, para kazandıran uygulamalar arasında en çok markaya sahip olan şirkettir.

9. Swagbucks

Dünya genelinde en çok indirilen cashback uygulaması olan Swagbucks, size çok çeşitte anket sunuyor. Anketlerin yanı sıra reklamlarla, videolarla, ürün test etme seçenekleriyle de para kazanabiliyorsunuz. Bu yüzden kendinizi sadece anketlerle sınırlandırmayın…

Dolar olarak ödeme yapan uygulamadan iyi paralar kazanmak sizin elinizde. Bugüne kadar milyonlarca kullanıcı milyon dolarlar kazanmıştır.

10. Bionluk

Freelancer olan herkesin çok iyi paralar kazanabileceği bir uygulama olan Bionluk için üye olurken 10 TL yatırmanız gerekiyor. Daha sonra uzmanı olduğunuz alanda bir ilan açarak teklifleri bekleyebilirsiniz. Tabi size teklif gelmeden önce sizler de ilanlara tekliflerde bulunabilirsiniz. Örneğin makale yazarısınız,100 kelimesi 5 TL’den yazıyorsunuz ve uygun bir ilan gördünüz. Hemen teklifinizi yollayabilirsiniz.

Ama ne yazık ki site üzerinden ödeme alındığında yüzde 25 oranında bir komisyon kesiliyor.

11. FTX Borsası

Tabi ki bu listeye kripto para borsalarından biri olan FTX Borsası’nı eklememek olmazdı. Biliyorsunuz ki artık kripto paralar yükselişte. Bu borsada sadece alım satım yaparak bile paranızın çok üstünde kazanabilirsiniz. FTX borsası, dijital para satın alma ya da benzer işlemler yapabilme şansı sunuyor. Ayrıca borsanın sistemi kaldıraç sistemidir. Bu yüzden para kazandırıyor olsa bile para kaybetme ihtimaliniz de yüksektir.

12. Get Midas

Listenin son sırasında yer alan Get Midas da gerçek kazanç sağlayan uygulamalar arasında yer alıyor. Türkiye’den yurt dışı hisse senetleri almak istediğinizde komisyon fiyatlarının çok yüksek olduğunu görürsünüz. Fakat Get Midas ile ortalama 1,5 dolara bile hisse yapmanız mümkündür. Bu gibi işlemleri yaparak para kazanabilirsiniz. Site üzerinden üye olmanız yeterlidir.

Evet, sizler için hazırladığım liste burada bitiyor. Eğer beğendiğiniz bir uygulama varsa hemen yükleyin ve para kazanmak için çalışmalara başlayın. En kısa sürede en yüksek parayı kazanmanız mümkün olmasa da bir süre sonra çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu