Bizi Takip Et


Yatırım

Midas’la Alabileceğiniz 10 Doların Altındaki 5 Hisse Senedi

ucuz hisseler

Size oldukça önemli bir yazı ile geldik. Bu yazıyı okuduktan sonra borsalar hakkında biraz daha bilginiz olacak. Midas’la alabileceğiniz 10 doların altındaki ucuz hisseler konusundan bahsedeceğiz. Eğer hazırsanız hemen detaylara geçeceğiz.

Öncesinde sizlere Midas’ın ne olduğunu açıklayalım. Midas en çok kullanıcıya sahip olan bir borsa uygulamasıdır. Buradan dolar ile de hisse alarak paranızı katlayabiliyorsunuz. Şimdi sizlere Midas ile alabileceğiniz en ucuz hisse senetlerinden bahsedeceğiz.

ucuz hisseler

1. ODAŞ Hisse Senedi

Uygulama içerisinde de daha fazla bilgisini bulabileceğiniz ODAŞ hisse senedinden alabilirsiniz. son zamanlarda piyasa değeri oldukça düşüktü. Bu sebeple gelişim süreçlerini inceleyerek buraya yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aslında ODAŞ elektrik ve doğal gaz şirketidir fakat borsa oldukça geniş bir alan, herkes bu alana yönelmeye çalışıyor. Bu yüzden de çok fazla kişi tarafından hisse senetleri ilgi görüyor.

Bunlara ek olarak ODAŞ, BİST 100 Endeksi’ne de girmeyi başarmıştır.

2. HALKB Hisse Senedi

Bir devlet bankası olan Halkbank’ın da hisse senedi bulunuyor. Yine Midas içerisinde 10 dolardan daha düşük bir miktara alabileceğiniz hisse senedidir. HALKB son bir aydır yükselişte. Eğer öncesinde yatırım yaptıysanız şu an çok şanslısınız.

Banka merkezli bir hisse senedi almak belki de sizi daha çok güvende hissettirebilir.

3. GÜBRETAŞ Hisse Senedi

Kısaltması GUBRF olan hisse senedi de son aylarda fazlasıyla yükselişte. Ama aynı zamanda 10 doların da altındadır. Günümüzde 5 farklı üretim merkezine sahip olan GÜBRETAŞ borsa alanına girdiğinden beri sayısız müşteri kazanmıştır.

Buna bağlı olarak siz de buraya yatırım yapabilirsiniz ve kısa sürede kazanabilirsiniz.

4. Çemaş Döküm Hisse Senedi

CEMAS olarak da bilinen bu hisse senedi de oldukça uygundur. Bu marka yüksek kaliteye sahip ürünleri ve hizmeti ile bilinir. Bunun yanı sıra sürdürülebilir bir çevre yaratmak için de ciddi çalışmalar yapar.

Şu anki finansal değerleri oldukça iyidir ve size de kısa sürede kar getirebilir.

5. BİM Hisse Senedi

Evet, BİM’i hepimiz biliyoruz ve Midas’ta da hisse senedi bulunuyor. Üstelik 10 doların altında alabileceğiniz hisse senetlerinden birisi. Fiyatları sürekli değişse bile çok fazla yükselmiyor fakat piyasa içerisinde ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Gördüğünüz gibi Midas’la 10 doların altında alabileceğiniz 5 hisse senedinin bunlar olduğunu söyleyebiliriz. Midas’ı biraz daha araştırarak borsalarını inceleyebilirsiniz. Böylece hangisinin kısa sürede fazla kar getireceğini de kendiniz görmüş olursunuz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu