Bizi Takip Et


Pazarlama

Takipçi Kitlenizi İkiye Katlayacak Kampanya Önerileri

Sosyal Medya Kampanya Önerileri

Sosyal medya kampanya önerileri: Markalar ve influencerlar… Sizlere çok güzel bir yazı hazırladım. Bu yazımda takipçi kitlenizi ikiye katlayacak kampanya önerileri sunacağım. Bu öneriler sayesinde kısa sürede takipçileriniz artacak ve siz de ön plana çıkacaksınız.

Sosyal medya üzerinden ön plana çıkmak isteyenler takipçi artırmanın yollarını arıyor. Bu yüzden de bazı yollar deniyorlar. Örneğin, bot satın almak, çok yüksek takipçiye sahip olanları araştırmak ya da bazı kampanyalar düzenlemek gibi… Lafı çok fazla uzatmadan hemen konuya geçeceğim. İşte takipçi kitlenizi ikiye katlayacak kampanya önerileri….

Sosyal Medya Kampanya Önerileri

1. Çekilişler Düzenleyin

Hangi sosyal medya platformunu kullanıyor olursanız olun çekiliş yapacağınıza dair gönderi paylaştığınızda mutlaka takipçi sayınız artacak. Bu nasıl olacak derseniz de cevabı çok basit: Takipçileriniz için bir post yayınlayın. Örneğin çok pahalı ya da çok ender bulunan bir şeyi takipçilerinizden 5 kişiye hediye edeceğinizi söyleyin. Tek yapmaları gereken de yorum kısmına iki ya da üç arkadaş etiketlemek olsun. Tabi bir diğer şart da sayfanızı takip etmek olsun…

Böylece hem sizi takip edenler arkadaşlarını etiketlediğinde onların da ilgisini çekeceksiniz hem de takip etmelerini istediğiniz için takipçi sayınız da artacak.

2. Sponsor Olan Bir Markanın Her Ay Bir Ürününü Takipçinize Gönderin

Bu madde yukarıdakinden daha farklı bir öneri. Sponsorlarınızla anlaşma yapabilirsiniz. Her ay belli sayıda takipçiye X marka üründen iki tane göndereceğinizi ve bunu da takipçileriniz arasından rastgele seçeceğinizi bildirin. Eğer seçeceğiniz ürün insanların ilgisini çekecek bir şey olursa takipçi sayınız sürekli artacaktır. Çünkü onların kazanma ihtimali her zaman var. Bu sayıyı da düşük tutmayın. Eğer bütçeniz uygunsa örneğin her ay 20 kişiye göndererek başlayabilirsiniz.

3. Düzenli Bağış Yapacağınız Bir Kampanya Düzenleyin

Biliyorsunuz ki sokak hayvanlarına, yardıma muhtaç insanlara verilen destekler hayat kurtarıyor. Birinin yüzünü güldürmek ya da bir sokak hayvanını doyurmak her zaman mutlu eder. Siz de bunun için belli koşullar koyabilirsiniz. Örneğin, takipçi sayınız 1000’e ulaştığınızda 1 kilogram mama bağışı, 2000’e ulaştığında Çocuk Esirgeme Kurumlarına yardım yapabilirsiniz. Böylece hem siz çok güzel bir iş yapmış olacaksınız hem de hedef kitleniz tarafından beğeniyle takip edileceksiniz.

Takipçi kitlenizi ikiye katlayacak kampanya önerileri sunduktan sonra son olarak şunu da eklemek istiyorum: Başlarda belki istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz ama endişe etmeyin. Kısa bir zaman içerisinde emeğinizin karşılığını alacaksınız ve bu kampanyalar yardımıyla da öne çıkacaksınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu