Bizi Takip Et


Bizimle Tanışın

KuruPara finans platformu olarak 2021 yılının başlarında kurulan bir medya platformudur. İçeriklerimizde kazanç arttırmayı, yeni gelir modellerini duyurmayı, devlet desteklerini, iş fikirlerini, girişimciliği, başarı hikayelerini, yatırım tavsiyelerini, meslek seçimlerini, dijital ve fiziksel pazarlama konularını ele almaktayız.

KuruPara platformunu aldığımız danışmanlıklar doğrultusunda edindiğimiz bilgiler ile donatıyoruz. KOBİ, girişimci ve iş adamlarından oluşan kitlemiz ile Türkiye’nin en büyük finans platformu olmak en büyük amaçlarımızdan birisi. Ayrıca kredilere, girişimlere ve bir çok projeye dair bilgilendirme konularını içeren haber medyamızda bulunmakta.

Sadece medya yayını olmakla kalmayıp tüm içeriklerimizin yanı sıra ciddi yazılım teknolojilerine sahip olmak için KuruPara finans platformunu her geçen gün biraz daha geliştiriyor ve geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. İlk günden bu yana bir çok projeyi hayata geçirdik, bu tecrübelerin yer aldığı KuruPara finans platformunu edindiğimiz tecrübeler ve birimlerimiz ile donatıyoruz.

Herhangi bir kategoride yaptığımız yayınlar önce kendi tecrübelerimizden, devamında ise yaptığımız araştırmalardan oluşuyor. Genel adıyla dijital yayın platformu olarak çıktığımız bu yolda 6 seneyi aşan bir tecrübeye sahibiz. Bu doğrultuda şimdiden takip edilesi en güçlü finans platformlarından birisi olduğumuz inancındayız.

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu