Bizi Takip Et


Bankacılık

Halk Bankası EFT Saatleri Kaçtır? EFT Ücretleri Ne Kadar?

Halk Bankası EFT Saatleri Kaçtır?

1933 yılında kurulan ve “Üreten Türkiye’nin Bankası” sloganıyla hizmetlerini sürdüren Halk Bank, dünyanın en büyük bankalarından birisidir. 900’den fazla şube 4000’e yakın ATM’si bulunan Halkbank, para, döviz vb. transferi yapmak isteyen müşterileri için şubeden ve online olarak EFT hizmeti sunmaktadır.

EFT işlemini Halk Bankasında haftanın her günü ver her saati gerçekleştirebilirsiniz. Ancak para transferi hafta sonları gerçekleşmez. Yaptığınız EFT işlemi talimat olarak değerlendirilir ve ilk iş günü olan pazartesi günü işleme alınır. Özel günler ve hafta sonları hariç her gün hizmet veren Halkbank EFT saatleri 08:30 -17:00 saatleri arasındadır. Saat 17:00’den sonra, resmi tatillerde ve hafta sonlarında yapacağınız EFT işlemleri ilk iş gününde karşı hesaba geçer.

Halk Bankası EFT Ücretleri Ne Kadar

Halk Bankası EFT Ne Zaman Hesaba Geçer?

Diğer bankalarda olduğu gibi Halkbank’da EFT işlemlerinde oldukça hızlı davranmaktadır. Hafta için günlerde saat 08:00 ve 17:00 saatleri arasında yapacağınız EFT işlemleri ortalama 10 dk içerisinde karşı hesaba geçer. Herhangi bir teknik aksaklık veya yoğunluktan dolayı 30 dakikaya kadar para karşı hesaba geçmezse 444 0 400 numaralı Halk Bankası Müşteri hizmetlerini arayarak EFT sorgulayabilirsiniz.

Halk Bankası EFT Ücretleri Ne Kadar?

Elektronik fon transferi olan EFT işlemi için Halk Bankası şubelerden yapılan işlemlerde %0.5 oranında işlem ücreti tahsil etmektedir. Eğer işleminizi müşteri hizmetleri olan diyalog merkezinden telefonla yaparsanız Halk Bankası 12.39 TL kesmektedir. İnternet üzerinden yapılan online EFT işlemlerinde ise 2,54 TL tahsil etmektedir. Mobil bankacılık ile Halk Bankası EFT ücretleri internet şubesi ile aynıdır.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu