Bizi Takip Et


Meslekler

Trendyol GO! Trendyol Motokurye Şartları! Çalışma Şekli ve Kazancı

Trendyol Motokurye Kazancı

Pandemi süreciyle birlikte artık eve siparişlerin sayısında çok ciddi bir artış söz konusu. Buna bağlı olarak işten çıkarılanlar oldu, aylarca evde kalmak zorunda olanlar vardı. Bu süreçte de moto kuryeler ön plana çıkmaya başladı. Bizler de size Trendyol motokurye şartları neler? Çalışma şekli ve kazancı nasıl gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

Trendyol GO, en hızlı büyümeyi sağlayan markalardan birisi oldu. Bu sebeple de Trendyol GO’da motokurye olmak isteyenlerin büyük çoğunluğu da bu markayı tercih etti. Gelin hep birlikte bu konunun detaylarına bir bakalım.

Trendyol Motokurye Kazancı

Trendyol Motokurye Şartları Neler?

Trendyol motorlu kurye olmak aslında düşünüldüğü kadar da zor bir süreç değildir. Sadece belli başlı şartları taşıyor olmanız gerekiyor. Şimdi sizlere Trendyol motokurye şartlarından bahsedeceğiz.

  • Trendyol sitesinden moto kurye olmak istiyorum seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenilen bilgileri doldurmanız lazım.
  • Sonrasında sizlere verilecek olan eğitimleri tamamlamalısınız.
  • Psikoteknik ve SRC 4 belgesine sahip olmasınız.
  • Bir motosikletiniz olmalı. Yani motor size ait olmalı ya da bir yerden kiralama yapabilirsiniz. Size kalmış.
  • Sabıka kaydınız olmamalı
  • Şahıs şirketiniz olmalı.

Şahıs şirketi açmak ise çok kolay. İnternetten bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Çünkü kendi satışlarınızı kendiniz takip edeceğiniz için motor size ait olmalı ve fatura kesebileceğiniz bir şirketiniz olmalı. Bunların tamamının vergisini de yine siz ödeyeceksiniz. Ama bir sonraki başlığı okuduğunuzda vergilerin rahatlıkla ödenebileceğini göreceksiniz.

Trendyol Motokurye Kazancı

Trendyol Motokurye Çalışma Şekli ve Kazancı

Çalışma şekillerinden bahsedecek olursak bu da aslında size bağlı olarak değişiyor. Belli saat aralıklarında çalışabileceğiniz gibi part time olarak da çalışabiliyorsunuz. Örneğin günlük 6 saat çalışıp bir gün izin yapabilirsiniz ya da günlük 10 saat çalışıp yine bir gün izin yapabilirsiniz.

Ne kadar çok çalışırsanız o kadar fazla para kazanırsınız. Para kazanma ve çalışma şekli ise şu şekilde işliyor: Siz sisteme giriş yapıyorsunuz ve çalışma saatleriniz önceden belirlendiği için o saatler içerisinde siparişleri alıyorsunuz. Aynı zamanda ne kadar paket atarsanız o kadar fazla para kazanıyorsunuz.

Moto kurye olmanın en güzel yanı da budur. Günde 250 paket atabileceğiniz gibi 100 paket de atabilirsiniz.

Kazancı ise ortalama 10 binden fazla oluyor. Çünkü gerçekten  Trendyol’dan çok ciddi kazanç kaynağı olarak bahsedildiğini unutmamak gerek.

Burada moto kurye olursanız, bildirimleriniz hiç eksilmez ve bu sebeple de 15- 20 bin TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu