Bizi Takip Et


Para Kazanmak

E-Ticarette En Çok Satacak 15 Yeni Ürün Fikri

E-Ticaret Ürün Fikirleri

E-Ticaret ürün fikirleri: E-ticaret için ne satabilirim diye fikir arayışında mısınız? Son zamanlarda pandeminin artmasıyla birlikte insanların e-ticarete olan ilgisi de yükseldi. Doğal olarak çok farklı ürün seçenekleri de karşımıza çıkmaya başladı. Ben de sizlere e-ticaret için en çok satacak 15 yeni ürün fikrinden bahsedeceğim. Eğer böyle bir planınız varsa bu yazı size rehber olacak. O zaman bu 15 ürünü hep birlikte detaylarıyla birlikte inceleyelim.

E-Ticaret Ürün Fikirleri

1. Şekillendirici Korseler

Bu korseler vücudunuzu istediğiniz şekle sokmanız için kullanabileceğiniz ürünler. Özellikle kadınlar tercih ediyor fakat erkekler için de çok fazla üretimi mevcut. İnsanların kilolarından ve vücutlarından şikayet etmesi, şekillendirici korselere ilgi göstermelerine sebep oluyor. Korseler çeşitli modellerde, türlerde ve renklerde oluyor. Bu yüzden de kullanıcı kitlesi oldukça fazla. Şekillendirici korseler en çok satacak 15 üründen ilk sırada yerini alıyor.

2. Telefon Kılıfları

Artık akıllı telefon kullanmayanların sayısı parmakla sayılabilir. O yüzden akıllı telefonlarımızı daha rahat tutmak ve kullanmak için çeşit çeşit telefon kılıfları bulunuyor. Eğer tasarım konusunda kendinize güveniyorsanız tasarımları kendiniz yapıp yeni telefon kılıfları satmayı düşünebilirsiniz. Tek renk kılıflar ya da birkaç belli model artık eskisi kadar dikkat çekmiyor. Bu yüzden de tasarım telefon kılıfları daha çok tercih ediliyor. Aklınızda bulunabilecek bir öneri olarak listeye ekledim.

3. Evcil Hayvan Mamaları

Sevimli can dostlarımızı beslemek için sürekli mama almak istiyor olabiliriz. Ama her seferinde paket paket almak zor geliyor olabilir. Buna en iyi çözüm ise kiloluk ya da daha avantajlı evcil hayvan mamaları almaktır. İnternet ortamında daha fazla çeşit bularak, daha uygun fiyata ürünler alabiliyorsunuz. Hatta e-ticaretin en güzel yanlarından birisi de baktığınız ürünlere benzer ürünleri sizlere göstermesi. Örneğin kedi maması bakarken çok uygun fiyatlı ve kullanışlı bir kedi kumu paketi bulabilirsiniz. İkisini birlikte oldukça avantajlı bir şekilde alabilirsiniz.

4. Kedi ve Köpek Malzemeleri

Aslında sadece evcil hayvan mamaları değil, aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi e ticaret ortamında bulabilirsiniz. E-ticaret için en çok satacak 15 yeni ürün fikri dediğimizde ilk sıralarda mutlaka yer almalı. Kedi- köpek malzemelerinin çeşitliliğine ancak internette ulaşabiliyoruz. Bu yüzden oldukça fazla ilgi görüyorlar ve aynı zamanda karlı alışveriş yapmanızı da sağlıyorlar Eğer internette satacak yeni ürünler arıyorsanız mutlaka kedi köpek malzemelerine bir göz atın. Hatta kendi tasarımlarınızla oyuncak ya da hayvan kıyafeti de yapabilirsiniz. Müşteriler bu fikirleri de fazlasıyla sevecektir.

5. Bebek Salıncakları

En çok satan bir diğer grup ise bebek malzemeleri… Şimdilerde son derece pahalı olan bebek ürünleri, internette indirim zamanlarında çok fazla satılıyor. Bu grupta ise en çok satılan ürün bebek salıncakları. Sizler de yeni modeller üretebilirsiniz ya da direkt satışını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken iyi bir araştırma. En çok satılan bebek salıncak modelleri, piyasadaki fiyatları, özellikleri…. Bunların her birine cevap bulmalısınız ki, en çok satışı yapabilin.

6. Ofis Sandalyeleri

Ofislerde çalışmalar biraz daha azalmış olsa da sonuç olarak hala ofisten işlerini yürüten çok fazla firma bulunuyor. Ya da yeni açılan işletmeler var. Bu iş için yapılacak alışverişlerin başında da ofis sandalyeleri geliyor. Ofis sandalyelerini diğer sandalyelerden ayıran en önemli nokta: Daha ergonomikler. Hepsi olmasa da birçoğu oldukça ergonomik. Bu sayede uzun süre oturmak zorunda kalsanız bile sırtınız ya da beliniz ağrımıyor. Çoğu insan kendi evine bile ofis sandalyesi almayı tercih ediyor.

7. Elektrikli Bisikletler

Evet, son zamanlarda bir diğer ilgi alanı da elektrikli bisikletler…. Marketlerde bile satışı gerçekleşen elektrikli bisikletler e-ticaret için en çok satacak 15 üründen birisi. Eğer az ürünle çok fazla para elde etmek istiyorsanız elektrikli bisikletler sizin ihtiyacınızı karşılayacak. Ayrıca bu ürünle ciddi kar etmeniz çok mümkün. Bunlara ek olarak elektrikli bisiklet satışı yapmak isterseniz biraz para harcamanız gerekecek. Çünkü bu ürünler oldukça pahalı. Ama endişe etmeyin, çok rahatlıkla satılacak ürünler olduğu için kısa zamanda da kar edeceksiniz.

8. Mavi Işık Engelleyen Gözlükler

Her şeyin teknolojiyle yürütüldüğü bu dönemde, gözler artık iyice yoruluyor. Hepimizin gözleri bir süre sonra ekrana bakmaktan ağrımaya başlıyor. Bunun önüne geçmek için de özel tasarlanmış mavi ışık engelleyen gözlükler bulunuyor. Filtreli olan bu gözlüklerin satışı da e ticaret alanında oldukça fazla. Aynı ürün çok farklı fiyatla satılabiliyor. Eğer doğru fiyat üzerinden satış yaparsanız mutlaka çok iyi karlar elde edeceksiniz. Mavi filtreli gözlüklerin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de göz numaralarına ihtiyaç olmamasıdır. Eğer gözünüzde bir sorun yoksa numarasız olarak filtreli gözlük kullanmayı tercih edebilirsiniz. Böylece gözleriniz eskisi kadar çok ağrımayacak ve daha rahat ekrana bakabileceksiniz.

9. Ev Dekorasyon Ürünleri

Bir başka önemli ürün ise ev dekorasyon ürünleri. Bu çok geniş bir yelpazeye sahip. Bu yüzden de satışı yapılabilecek ürünlerin sayısı oldukça fazla. Örneğin; duvar tabloları, aksesuarlar, süs eşyaları, duvar boyaları, masa üstü organizerleri…. Saymakla bitmeyecek seçeneğe sahip kategori insanların ilgisini çekiyor. Son zamanlarda kişiler e ticarete yöneliyor ve bu sayede de dekorasyon ürünlerinin satışı sürekli artıyor. Eğer e ticarete atılmak istiyorsanız ev dekorasyon ürünleri kategorisi ile satış yapmakla başlayabilirsiniz.

10. Hobi Ürünleri: Oyunlar, Yapbozlar

E-Ticaret ürün fikirleri konumuzun bir diğer vazgeçilmez ürünü de hobi kategorisinde. Arkadaşlarınız ya da misafirleriniz geldiğinde en eğlenceli vakit geçirme yöntemi oyunlar ve yapbozlardır. Eğer satacak çok iyi bir ürün arıyorsanız mutlaka ev oyunları ve yapbozları da değerlendirmelisiniz. Örneğin; Monopoly, Kızma Birader gibi…

11. Giyilebilir Cihazlar

Akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar… Artık her şeyi tek bir alette görmeye o kadar alıştık ki… Bu yüzden e ticaret denilince her sayfada giyilebilir cihazlara rastlıyoruz. Eğer fikir bulamadıysanız ne satacağınızdan emin değilseniz mutlaka giyilebilir cihazlara da bir göz atın. Belki siz de bunların satışını yaparsınız ve çok iyi kar elde edersiniz. Unutmayın, teknoloji asla eskimez….

12. Market Malzemeleri

İnsanlar marketlere gitmek yerine Getir, Yemeksepeti, Trendyol gibi uygulamalardan market ürünlerini de evlerine sipariş veriyor. Bu yüzden siz de tamamen markalar olmasa bile çoğu market ürününün satışını sunabilirsiniz. Eğer maddi durumunuz el veriyorsa kendi markanızı yaratıp satışlar yapabilirsiniz. Bu belki biraz zor olabilir ama bu sistemin de çok iyi çalışacağından eminim.

E ticaret insanların hayatını kolaylaştırmak için var. Sizler de insanlara böyle bir seçenek sunarak işlerini kolaylaştırabilirsiniz.

13. Spor Araç Gereçleri

Evde kalmanın, yoğun çalışmanın en büyük yan etkisi kilo almak ya da biçimsiz vücutlara dönüşmek… Bu yüzden de spor araç gereçleri çok fazla aratılıyor. En uygun fiyatlı, en uygun malzemeler için insanlar e-ticaret sayfalarına yöneliyor. Spor denilince aklımıza sadece fitness gelmesin… Dağ sporları, okçuluk, voleybol, futbol… Her spora ait araç gereçlerin satışlarını yaptığınız bir sayfa olduğunu düşünün. Hem çok fazla kitleye hitap etmiş olacaksınız hem de çok iyi satışlar yapacaksınız.

14. Otomobil Aksesuarları

Otomobil satışlarının arttığı bu süreçte otomobil aksesuarları da oldukça ilgi görüyor. Bu yüzden otomobiller için de satış yapabileceğiniz bir e ticaret siteniz olması size fayda sağlayacaktır. Çünkü artık herkes otomobillerini de rahat kullanabilmek için çok çeşitte aksesuara ihtiyaç duyuyor. Örneğin; koltuk kılıfları, telefon tutucular, su koymanız için kutular, nagivasyonlar, araç içi kameralar, geri görüş kamerası… Bu konuyla ilgili daha fazla araştırma yaparak doğru ürünleri doğru fiyatlara satabilirsiniz.

15. Tablet ve Bilgisayar Aksesuarları

E-ticaret için en çok satacak 15 yeni ürün fikrinde son önerim ise tablet ve bilgisayar aksesuarları. Yukarıda telefonlar için kullanılabilecek kılıflar satabilirsiniz demiştim. Aynı şekilde tablet kullanımı da oldukça artmış durumda…. Tabletler için özel tasarlanmış kılıflar, klavyeler, ek mouselar, çantalar… En çok tercih edilen ürünler arasında laptop aksesuarları da bulunuyor. Herkesin kullanabileceği ürünlerin yanı sıra gamer ürünlerini de satış için düşünebilirsiniz.

E-Ticaret ürün fikirleri: Evet, sizlere e ticaret için en çok satacak 15 tane fikirden bahsettim. Bu listeyi uzatmak mümkün. Ama genel olarak şunu söylemekte fayda var: Eğer kar elde etmek istiyorsanız hangi ürünleri satmanız gerekiyor diye iyice araştırın ve kararınızı verin….

1 Yorum

1 Yorum

  1. Süper fikirler. Teşekkürler.

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu