Bizi Takip Et


Para Kazanmak

El Yapımı Cüzdan Nasıl Üretilir? Nasıl Para Kazanılır? PDF Şablon

El Yapımı Cüzdan Nasıl Üretilir? Nasıl Para Kazanılır?

Cüzdan nasıl yapılır? Sorusu oldukça merak edilen sorulardan birisidir, son zamanlarda internette özel tasarım ürünler satmak moda oldu. Bunun merak edilmesinin nedeni de budur. Sizlere bu içeriğimizde cüzdan nasıl yapılır ve cüzdan neden üretilir? Gibi konulardan bahsedeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan el yapımı cüzdan yapmak içeriğimize hızlı bir şekilde geçelim ve öğrenelim.

El Yapımı Cüzdan Nasıl Üretilir? Nasıl Para Kazanılır?

Cüzdan Nedir? Neden Üretilir?

Cüzdan, kimlik, para, kredi kartı, fotoğraf, kartvizit ve bunun gibi nesneleri taşımaya yarayan genelde deri ya da deri benzeri maddelerden üretilen küçük boyutlu çantalardır. Cüzdanlar aynı zamanda deri harici pek çok maddeden de üretilebilir. Bu maddeler plastik karışımı çeşitli kumaşlar da olabilir hatta ve hatta yalnızca boncuk gibi maddelerden üretilen cüzdanlar da mevcuttur.

Çeşitli renk ve desenlerde yapacağınız cüzdanlar ile hazır olarak satışı yapılan cüzdanlara göre daha kişiselleştirilmiş olacak ve zevkinize hitap edecektir.

El Yapımı Cüzdan Nasıl Üretilir? Nasıl Para Kazanılır?

El Yapımı Cüzdan Nasıl Yapılır?

Bu cüzdanları kendimiz de yapabiliriz. Hobi amaçlı yapılabileceği gibi özel bir günde sevdiğimiz bir insana vereceğimiz hediyenin el emeğiyle olmasını istediğimizde de kendimiz cüzdan yapabiliriz. Ayrıca yapacağımız bu cüzdanları satabiliriz de. Bu şekilde bir gelir kaynağı da elde etmiş olacağız.

Kendimiz yapacağımız için kullanacağımız malzemeleri kendimiz seçebiliriz. Eğer deri bir cüzdan yapmak istiyorsak deri işleme aletleri gerekmektedir. Bu el aletleri haricinde kullanacağımız malzemeler ise standarttır diğer bütün el işi işlerinde kullanılan kalem düğme çıtçıtlı, deri ve ipliktir.

Cüzdanınızın büyüklüğüne göre istediğiniz şekilde parçaları kesmelisiniz. Bir adet ön taraf için, bir adet arka taraf için, bir adet büyük cep için, bir adet bozuk para gözü için, bir adet orta cep için, bir adet küçük cep için, bir adet kapak için, iki adet en sondaki bağlantı noktaları için, bir adet ise cüzdanı kapatmak için dikdörtgen parçaya ihtiyacınız var.

Deri parçaları hazırladıktan sonra ise parçaları uygun bir şekilde birleştirip dikmelisiniz. Yaptığınız bu cüzdanı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz yani istediğiniz gibi süsleyip boyayıp dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Daha sonra yaptığınız bu cüzdanları çeşitli siteler üzerinden satabilirsiniz ya da kendi markanızı kurup bu şekilde de satabilirsiniz.

Ek olarak buraya tıklayarakcüzdan PDF tasarım” indirebilir ve bu deri cüzdan şablonu üzerinde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Yalnız unutmayın dikişler ustalık gerektirmektedir.

Yapacağınız çeşitli tasarımlar cüzdanlarınızı popüler hale getirecek ve cüzdanlarınızın satışını kolaylaştıracaktır. Ayrıca cüzdanımızı yaparken çekeceğiniz bilgilendirici videoları yayınlayarak daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Cüzdanınızda kullanacağınız malzemeler tamamen sizin inisiyatifinize kalmış olduğu için istenilen siparişleri uygun şekilde farklı malzemeden cüzdanda yapabilirsiniz örneğin çeşitli boncuklardan, renkli kumaşlardan yapacağınız cüzdanlar çok sayıda satış yapmanızı sağlayacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu