Bizi Takip Et


Bayilikler

Bayilik Veren Kozmetik Markaları! 5 Kozmetik Bayiliği Markası

Artık kendi işini yapmak isteyenlere en güzel öneri bayilik almak oluyor. Çünkü bilinen markaların bayiliğini aldığınız zaman çok kısa sürede çok iyi karlar elde ediyorsunuz. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda da aslında sıfırdan bir iş kurmaktansa bu yöntemi tercih etmek her zaman yüzde 100 kar marjı sağlar.

İşte sizler için araştırdığımız bayilik veren kozmetik markaları! 5 kozmetik bayiliği markası hangisi? Bayilik veren kozmetik markaları içeriğimizi hemen okuyarak bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Kozmetik Bayilik

1. Flormar Bayilik

Türkiye’de çok kısa sürede çok ciddi kar elde eden bir markadan bahsedeceğiz. Flormar neredeyse her hafta bir bayilik açıyor. Bu sebeple en iyi karı sağlayacak markalardan birisi.

En büyük kozmetik markalarından birisi olan Flormar için bayilik almak isteyebilirsiniz. geniş bir ürün yelpazesiyle Türkiye’de çok fazla bölgede bulunuyor.

Bu yıl için Flormar franchise bedeli ise en az 1.500.000 TL olarak biliniyor. Firma size bilmeniz gereken bütün bilgileri aktaracaktır. Başvuru yapmak ve daha fazla bilgi almak için Flormar sitesinden bayilikle ilgili bölüme ilerleyebilirsiniz.

Kozmetik Bayilik

2. Avon Bayilik

Artık her yerde! Bayiliği önceki yıllarda çok fazla yoktu ve herkes internet üzerinden Avon satıcılığı yapıyordu. Ama artık durum öyle değil! Eğer kozmetik markalarından bayilik almayı düşünüyorsanız Avon da bu seçenekler arasında yerini almalı.

Üstelik belli bir sermayeye de ihtiyacınız olmadığını biliyor muydunuz? Diğer firmalara kıyasla Avon sizden sayede maliyeti karşılamanızı istiyor. Kendi işinizi bu şekilde kurarak kısa sürede büyüme sağlayabilirsiniz.

Böylece yaptığınız harcamadan daha fazla kar elde edeceksiniz. Üstelik bunun olması da çok kısa bir zaman alacak Buna ek olarak ürün alışı yapacağınız zaman da Avon size çok güzel indirimler sunuyor.

Kozmetik Bayilik

3. L’ACTONE Bayilik

Bu markayı daha önce duydunuz mu? İnternette mutlaka görmüşsünüzdür. Aslında oldukça iyi bir marka olmasının yanı sıra L’ACTONE Amerika’da kurulmuştur. Sonraki yıllarda da ülkemize gelmiştir. Önce markasını başka mağazalara ekleten firma daha sonra istekleri değerlendirerek bayilik açma fikrini onaylamıştır.

Bu durumda da son derece iyi kar elde edebileceğiniz bir marka olarak L’ACTONE bayilik alma fikrini düşünmelisiniz. Sermaye olarak da sizden 200 bin TL istiyor. Bu fiyatın netliğini firma size bildirecektir ve böylece ne kadar teminata ihtiyacınız olduğunu da daha iyi bileceksiniz. Yurtdışı bağlantılı bu firmadan bayilik aldığınızda çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Kozmetik Bayilik

4. New Well Bayilik

Gratis gibi kozmetik mağazalarında gördüğümüz bir marka olarak New Well de aslında bayilik veriyor. Yıllar içerisinde başarılı bir şekilde büyüyerek zincir mağaza haline ulaşmıştır. Aynı zamanda köklü bir marka olması da kar marjının ne kadar iyi olabileceğini düşündürüyor.

Bu sebeple elinizde yeterli para varsa, maliyeti karşılayabiliyorsanız kozmetik markaları arasında değerlendirme yaparken New Well de tercih edebilirsiniz.

Elde edilen bilgilere göre de NewWell franchise bedeli 520 bin TL.

Kozmetik Bayilik

5. Yves Rocher Bayilik

Son olarak sizlere Yves Rocher markasından da bahsetmek istiyoruz. Diğer markalar gibi burası da franchising veriyor. Eğer maliyeti karşılayabilecek durumunuz varsa ve şartları da size uyuyorsa bu markayı bir araştırmalısınız.

Bu markanın diğerlerinden farkı hem doğal içerikli cilt bakım ürünlerini hem de kozmetiği bir arada satıyor olması. Bu sebeple çok geniş bir kitleye hitap edebiliyor ve o yüzden de iyi satışlar yapıyor.

Yves Rocher bayilik bedeli olarak net bir rakam vermiyor ama firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İşte girişimciler için hazırladığımız yazının sonuna geldik. Bayilik veren kozmetik markalarının her biri son derece kıymetli ve kar elde edebileceğiniz isimler. Bu sebeple çok iyi araştırarak kararınızı verebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu