Bizi Takip Et


Bayilikler

Starbucks Bayilik Şartları? Maliyeti ve Kazancı?

Starbucks Bayilik Şartları

Starbucks bayilik almak isteyenler, franchise için iyi bir marka arayanlar… Sizlere çok güzel bir haberim var… Ülkemizde en çok iş yapan markalardan birisi olan Starbucks franchising sistemiyle büyüyor. Siz de böyle bilinen bir markadan bayilik alarak çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Şimdi sizlere bütün detaylarıyla Starbucks bayilik şartları, maliyeti ve kazancı hakkında her şeyi anlatacağım.  İşte bütün bilgiler…

Starbucks Bayilik Şartları

Starbucks Bayilik Şartları

Shaya Grup sorumluluğunda olan Starbucks’tan bayilik almak için burayla iletişime geçmeniz gerekiyor. Çünkü bu grup, markanın Türkiye temsilcisidir. Doğal olarak da Starbucks franchise için isim hakkı onlarda…

Bu durumda sizden istenilen bazı bayilik şartları var:

  • Finansal olarak istenilen sermayeye sahip olmalısınız.
  • Girişimci, hırslı ve üretken olmalısınız.
  • Markanın imajını zedeleyecek tavırlardan uzak durmalısınız.
  • İnsan yönetiminde iyi olmalısınız.
  • Müşteri memnuniyetini gözetmelisiniz.
  • Başarılı bir özgeçmişe sahip olmalısınız.
  • Starbucks bayilik açmak için belirleyeceğiniz lokasyon ve dükkan sizden istenilen şartlara uygun olmalı.
  • Zamanınızı bu işe ayırabilmelisiniz.

Eğer bu şartlara sahipseniz ve başvuru yapacaksanız bilmeniz gereken bir başka konu daha var. Starbucks bayilik kazancınız ne olacak?

Starbucks Bayilik Şartları

Starbucks Bayilik Maliyeti ve Kazancı

Girişimciler Starbucks franchise maliyetini ve ne kadar kar marjı olduğunu merak ediyor. O yüzden hemen bu konuyu da sizlere açıklayayım.

Starbucks bayilik ücreti ortalama 500 – 600 bin dolar. Evet, oldukça yüksek fakat emin olun karşılığını alıyorsunuz.  Tabi açacağınız şehir, lokasyon, dükkan büyüklüğü, iç dizaynı, çalışacak kişi sayısı gibi faktörler de bu fiyatı etkiliyor. Ayrıca Starbucks isim hakkı bedeli olarak başka bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz.

Peki, Starbucks bayilik kar marjı ne kadar? Bu bayilik ile ayda en az 400- 500 bin TL kazanabilirsiniz. Ama bu karların artması ya da azalması da size bağlı. Ne kadar iyi ve kaliteli hizmet verirseniz karşılığını alırsınız.

İşte yatırım yapmak için Starbucks bayilik şartlarından bahsettim. Eğer bayilik maliyetini karşılayabiliyorsanız franchising başvurusunda bulunabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde yatırımınızı karşılayacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu