Bizi Takip Et


Para Kazanmak

Hazır Makale Satın Almak! En İyi Hazır Makaleler

Hazır Makale

Hazır makaleler günümüzde bir çok kurumsal firma ve blog sitesi için en fazla tercih edilen yollardan birisidir. Bunun nedeni özellikle aranma hacmi yüksek başlıklar aramak yerine zaten bunun araştırmasını yapmış ve içeriği hazır hale getirmiş yazarlardan direk olarak hazır makale satın almak ciddi zaman kazandırmasından kaynaklı.

Bunların dışında birde tabii içerik anlamında farklı ihtiyaçlarınızda olabilir, çeviri hizmeti, tanıtım yazısı satın almak ve editörlük hizmeti almak isteyebilirsiniz. Bu içeriğimizde sizlere güvenilir hazır makale satış ve tanıtım yazıları paylaşan sitelere sahip bir içerik hizmetleri sitesinden bahsedeceğiz.

Hazır Makale

Hazır Makale ve İçerik Hizmetleri

Günümüzde gerçekten Google’da belli bir yere gelen hazır makaleler bulmak veya yazdırmak en zor işlerden birisidir. Dijital ortamlar için içerik yazmak ciddi bir tecrübe ve geniş bir kelime haznesi gerektiriyor. Ülkemizdeki bir çok hazır makale satın almak için kullanılan site ya yarı özgün oluyor yada SEO uyumlu içerik olmuyor.

Bu nedenle güvenilir hazır makale siteleri kullanmak, verdiğiniz parayı çıkarmak için çok önemli bir etken. Sizlere yaptığımız araştırmaların sonucunda bizim de kullanmış olduğumuz hazır makale satış sitesi olan Contentcent platformundan bahsedeceğiz. Dilerseniz lafı uzatmadan Contentcent nedir içeriğimize hemen geçelim.

Hazır Makale

ContentCent: Hazır Makale ve Tanıtım Yazısı

Contentcent içerik hizmeti veri veren, çoklu satıcılı bir platformdur. İçerisinde çeviri hizmeti, tanıtım yazısı satın almak, editörlük paketleri gibi bir çok şeyi barındıran Contentcent belli bir standartla içerik oluşturmakta. İçerisinde bir çok yazarın bulunduğu bu platform ile istediğiniz türden içerikler satın alabilirsiniz.

Genelde yüzlerce hazır makale bulunduran bu site yazarlar için de kurumsal firmalar için de hatta bloglarda da kullanılabilen harika içerikler üretiyor. Referanslarından da görebileceğiniz üzere Contentcent platformu oldukça kaliteli içerik hizmetleri veriyor.

Sizlerde içerik siparişi vermek, tanıtım yazısı satın almak ve hazır makaleleri incelemek için Contentcent platformuna bir göz atabilirsiniz. Yazımızın bu kısımdan sonrası içerik yazarları için! Contentcent ile nasıl içerik yazarak para kazanılır bundan bahsedeceğiz. Dilerseniz o konuya da hemen geçelim.

Hazır Makale

ContentCent İle Yazı Yazarak Para Kazanmak

Bir blog yazarı, eski bir editör veya yazma becerileri kuvvetli bir yazarsanız Contentcent ile güvenilir bir şekilde rahatlıkla yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Bu platformda içerik siparişlerini karşılamak veya makale yazmak ve satmak istiyorsanız bilmeniz gereken küçük detaylar var.

Contentcent yazar bağlılığı için ilk etapta sizden 20 TL gibi düşük bir ücret almaktadır. Bunun dışında ömür boyu başka bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. İçerik oluşturmaya başladığınızda ise Contentcent standartlarını incelemenizi tavsiye ederim.

Daha yüksek kazançlar içinse Contentcent liste içerikler oluşturmayı önermektedir. Sonrasında arkanıza yaslanıp gelirlerinizi takip edebilir veya daha fazla hazır içerik eklemek için yazmaya devam edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu