Bizi Takip Et


Para Kazanmak

En İyi 10 Türk Gelir ve Satış Ortaklığı Programı Siteleri

Dünyada para kazanmak için bir çok insan çeşitli işlerle meşgul, ancak bu işlerin en fazla kazandıran ve en karlı diyebileceğimiz iş modeli gelir ortaklığı veya satış ortaklığı programı olarak bilinen afilliating’dir. Sizlerde eğer bir kitleye sahipseniz Türk satış veya satış ortaklığı programları ile yüksek miktarda kazanç sağlayabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Türkiye’de gelir ortaklığı programına sahip 10 site listemize hemen geçelim.

1. Bionluk

Bionluk, özellikle freelancer olarak iş yapmakta olan kullanıcılara hitap eden bir web sitesi. Yaptığınız işleri ve içerikleri Bionluk sitesinde paylaşabilir ve ciddi anlamda gelir sağlayabilirsiniz. Bionluk uzun yıllardır hizmet veren bir site olup, kullanıcıya en uygun satış ortaklığı yapan siteler arasındadır. Bionluk sitesinde satış yapabilmeniz için sisteme kaydolmak ve uygun bir ücret ödemeniz yeterli olacaktır. Bionluk sağladığı uygun fiyatlı satış ortaklığı sayesinde En İyi 10 Türk Gelir ve Satış Ortaklığı Siteleri arasında yer almayı hak ediyor.

2. Güzel Hosting

Güzel hosting süper bir satış ortaklığı sunan firmadır. Güzel hosting yaklaşık olarak 2008 yılından beri kullanıcılarına hizmet vermektedir. Özellikle son 10 yıl içerisindeki süreçte oldukça önemli başarılara imza atan bu site En iyi 10 Satış ortaklığı siteleri arasında yer almayı kesinlikle hak ediyor.

3. Admitad

Admitad, anlaştığı büyük firmalar ile kullanıcıları arasında köprü hizmeti gören bir reklam firmasıdır. Admitad’a üye olmanız halinde yüzlerce satış ortaklığı ile hizmet veren ürünleri görebilirsiniz. Günümüzde Admitad ile satış ortaklığı yapan birçok web sitesi vardır.

4. GCM Partner Satış Ortaklığı

Gcm partner ülkemiz genelinde en çok satış ortaklığı gerçekleştiren firmalardan biridir. Eğer amacınız ekonomik anlamda gelir sağlamak ise Gcm partner sizin için uygun bir seçim olacaktır. Gcm partner sizin yönlendirmeniz sonucu gelen üyelere karşılık size 1 dolarlık ödeme gerçekleştirmektedir.

5. Gittigidiyor Satış Ortaklığı

Gittigidiyor, tıklama başına size 15 kuruşluk ödeme yapan web sitedir. Türkiye’de satış ortaklığı gerçekleştiren en güvenilir firmalar arasında yer almaktadır. Gittigidiyor satış ortaklığı ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz internette Gittigidiyor Satış Ortaklığı altında bir araştırma yaparak detaylara ulaşabilirsiniz.

6. Medikalize Satış Ortaklığı

Medikalize, parfüm ve kozmetik ürünleri altında satış ortaklığı yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz en iyi web sitelerinden biridir. Yaptığınız her bir satış için size %30’luk bir kar değeri sunmaktadır. Kendi alanında sağlamış olduğu yüksek hizmetten dolayı kesinlikle En İyi 10 Türk Gelir ve Satış Ortaklığı Siteleri arasında yer almayı hak ediyor.

7. Odaklı Pazar Satış Ortaklığı

Odaklı Pazar Satış Ortaklığı sitesinin içinde kâr marjı çok yüksek olan kitap satışlarının gerçekleştiğini görebilirsiniz. Satış ortaklığı sağlayan bu web sitesinin size sunmuş olduğu kar oranı ciddi anlamda çok yüksektir.

8. ReklamAction

Reklam Action ailesine girebilmek için sadece kayıt olmanız yeterli olacaktır. Reklam Action ile anlaşarak birçok markaya tek bir tıklama ile satış ortaklığı sağlayabilirsiniz.

9. Gelir Ortakları

Gelir ortakları, yüzlerce markaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu site kullanıcılarına aşırı saygın olup, en iyi satış ortaklığı sağlayan web siteleri arasında yer almayı oldukça hak etmektedir. Kayıt olduğunuz takdirde yüzlerce satış ortaklığı sağlayan Türk firmaları listelemektedir.

10. Biletix

Türkiye’nin en büyük bilet satış platformu olan Biletix ile uygun bir satış ortaklığı sağlayabilirsiniz. Sizin bağlantınız üzerinden yapmış olduğu bilet satışları sonucu size uygun bir komisyon değeri vermektedir

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu