Bizi Takip Et


Para Kazanmak

Ahşap Portre Satışı Yaparak Para Kazanmak! Maliyeti ve Kazancı

Ahşap Portre Satışı

Ahşap portre satışı nasıl yapılır? Teknolojinin gelişmesi ve e-ticaret sistemlerinin yaygınlaşması ile birlikte artık internet üzerinden farklı işler yaparak para kazanmak mümkün hale geldi. Bunlardan biri de günümüzde giderek yaygınlaşan ahşap portre satışlarıdır. Ahşap portre satışı yaparak para kazanmak! Maliyeti ve kazancı ne kadar olur diye merak ediyorsanız hepsi bu yazımızda.

Ahşap Portre Satışı

Ahşap Portre Satışı Nasıl Yapılır?

Ahşap ürünler yaparak internet ortamında satış yapmak bugünlerde oldukça popüler. Ahşap mutfak araç ve gereçleri, kapı süsleri, biblolar derken artık ahşap portrelerde insanların dikkatini çekmeye başladı.

Ahşap portre satışı yaparak para kazanmak isterseniz yapmanız gereken işlem aslında çok basit. İnternet üzerinde çok hızlı bir şekilde ahşap portre siparişleri alabilir ve kendinize yüksek bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Ahşap portre satışı yapmak için yapmanız gerekenler de çok basittir. Örneğin; kendinize uygun bir web sitesi oluşturabilirsiniz ya da Instagram, Meta (Facebook) gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinde kendinize satış yapacağınız bir site/sayfa açabilirsiniz. Ardından el işçiliğinizi konuşturacak aşamaya geçersiniz.

Burada müşterilerinizin size gönderdiği portrelerden tamamı el sanatına dayalı ve ahşap yakma sanatı ile fotoğrafı kontrplak üzerine işlemeniz ve satışını yapmanız yeterli olacaktır. Birçok insanın sevdiklerini mutlu edeceği ve uzun yıllar saklayabileceği bu hediye ile sizlerde çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Ahşap Portre Satışı

Ahşap Portre Satışı Yapmanın Maliyeti ve Kazancı

Ahşap porte satışı yaparak para kazanmak! Maliyeti ve kazancı ne kadar olabilir diye düşünebilirsiniz. Birçok insan bu tarz el emeği gerektiren işlerde çok fazla sermayede ihtiyaç duyulur mu diye merak etmektedir.

Ahşap portre satışlarında büyük bir maliyete ihtiyaç duymazsınız. Çünkü genelde el emeğinize ve birkaç basit araç ve gerece ihtiyacınız olmaktadır. Örneğin; Çizim kalemleri, kontrplak, internet vs.

Ahşap portreler günümüzde sevgililer günü, evlilik yıl dönümleri, doğum günleri gibi birçok özel gün için satın alınmaktadır. Birbirine olan sevgisini göstermenin en özel yollarından biri sevdiğinizin bir resmini farklı yöntemler ile yeniden kazandırmak diye düşünen milyonlarca insan bulabilirsiniz.

Ahşap portreler maliyet olarak uygun olduğundan el işçiliğiniz için ortalama bir fiyat söyleyerek bu işten güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Örneğin; yaptığınız ahşap bir portre maliyeti en fazla 50 TL iken, el emeğinizle birlikte bunu ortalama 500 TL’den satışa koyabilirsiniz. Ancak burada net bir kazanç söylemek doğru olmaz. Çünkü ne kadar müşteriniz olacağını, ürünleri tedarik ederken ne kadara mal olacağını tahmin etmek güçtür. Ancak uygun fiyatlara yapılan bu iş ile ortalama 30 bin TL kazanabilen kişiler de vardır.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu