Bizi Takip Et


Para Kazanmak

Strafor İmalatı Yaparak Para Kazanmak! Maliyeti ve Kazancı

Strafor İmalatı Yaparak Para Kazanmak! Maliyeti ve Kazancı

Strafor malzemesi gereği özelliklerinin fazla olmasından dolayı günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı strafor imalatı yaparak para kazanılması son derece kolaydır. Strafor üretip para kazanmak için hazırladığımız çok kapsamlı rehberimizde bütün detaylardan bahsettik.

Strafor İmalatı Yaparak Para Kazanmak! Maliyeti ve Kazancı

Strafor Nedir?

Strafor, %5 polistren %95 hava karışımından oluşan bir çeşit köpük olarak bilinmektedir. Straforun yapısı gereği birçok sektörde imalat alanında rahatlıkla kullanılabilen malzemeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle hem imalatı hem de kullanım alanı oldukça geniştir.
Kazansana giriş
Genellikle tercih alanı; ısı yalıtımıdır. Binalardaki ısı yalıtımı straforların kullanılmasıyla gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra taşınma esnasında eşyalara zarar gelmemesi içinde sıklıkla tercih edilmektedirler. Yapı olarak oldukça hafif olması strafora olan ilgiyi artırmaktadır.

Strafor İmalatı Yaparak Para Kazanmak! Maliyeti ve Kazancı

Strafor İmalatı Yaparak Para Kazanmak

Strafor imalatı yaparak para kazanmak oldukça mantıklı bir iş fikri olarak değerlendirilmelidir. Bunun en önemli nedeni straforun hem kolay üretilmesi hem de bu ürüne olan ilginin oldukça fazla olmasıdır. Strafora talep oldukça fazla olduğu için strafor imalatı yaparak para kazanmak son derece kolay olacaktır.

Burada önemli olan nokta imalatı yapılacak olan straforun kalitesidir. Kaliteli bir şekilde üretilen straforlar sayesinde para kazanmak kısa bir süre içerisinde gerçekleşecektir.

Strafor İmalatı Yaparak Para Kazanmak! Maliyeti ve Kazancı

Strafor İmalat Maliyeti

Strafor imalat maliyeti bu işi yapmaya karar veren kişiler tarafından oldukça fazla araştırılan bir konudur. Strafor bir petrol ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. İmalata milimetrik boyutundaki boncuklarla başlanmaktadır. Bu boncuklar ısıya karşı hassalardır. Sert bir yapıya sahip olan boncuklar ısı gördüğünde yumuşamaktadır.

Daha sonra bazı bileşenler ve buhar ile genişletirler. Bu işlemin ardından boncukların yoğunluğu azalıp boyutu büyümektedir. Boncuklar ilk hallerinin neredeyse 40 katına çıkmış olur. Büyüdükten sonra kullanılacağı yere göre şekillendirilmeye başlanır. Strafor üretimi kolay olarak gözükse de belli makinelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu nedenle strafor imalat maliyetleri kullanılacak makinelere göre değişiklik gösterecektir. İmalatı oldukça uygun yapılan strafor ölçülerine göre 90 TL, 180 TL yada 200 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Gereken sermaye ise 150 bin TL ise 600 bin TL arasında kurmak istediğiniz tesise göre değişebilmektedir.

Strafor İmalatı Yaparak Para Kazanmak! Maliyeti ve Kazancı

Strafor İmalatı Kazancı

Strafor malzemesi kullanım olarak büyük kolaylık sağlayan bir üründür. Buna bağlı olarak oldukça fazla talebi bulunmaktadır. Üretimi kolay ve talebi fazla olduğu için straforlar imalatçısına oldukça büyük kazançlar sağlamaktadır. Strafor imalatı kazancı fazla olduğu için imalatının yapılması konusunda oldukça büyük bir ilgi bulunmaktadır.

Yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde straforlar oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.  Tercih edilmesinden dolayı sağladığı kazancın oldukça fazla olduğu görülecektir. Ortalama olarak strafor üretip satmak size aylık 15 bin TL üzerinde bir gelir sağlayabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu