Bizi Takip Et


Haberler

Yenikapı Bandırma Güncel Feribot Fiyatları

Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları

Yenikapı Bandırma feribot fiyatları: Bandırma’ bulunan ‘Yenikapı Bandırma Feribot’ları oldukça meşhur. Araç sahibi olanlar ve feribot kullanmak durumunda kalanlar en çok güncel fiyatları merak ediyor. Çünkü bu fiyatlar her yıl değişiyor. Peki Yenikapı Bandırma güncel feribot fiyatları günümüzde için ne kadar oldu?

Yaklaşık 2 saat 30 dakika süren feribot yolculuğu çok fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Bazen iş için bazen gezmek için bazense mecburiyetten bu yolu kullanmanız gerekebilir. Şimdi sizlere güncel fiyatları ne kadar, bundan bahsedeceğim. Hazırsak feribot fiyatları listemize hemen geçelim…

Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları

Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları

Yenikapı Bandırma feribot fiyatları zaman zaman değişim gösterebiliyor. Bu değişim de güncel ekonomik durumlara ve zamlara bağlı oluyor.

Yenikapı Bandırma fiyatları:

  • Ekonomiden bilet almak isterseniz 61 TL’den başlıyor.
  • Bandırma-Yenikapı rotasında SB feribot tipi yolculuk için fiyat 159 TL olarak belirlendi.
  • Aynı rotada 134 TL’ye de bilet bulmanız mümkün.
  • Bu fiyat farkının sebebi ise bilet alacağınız gün yaklaştıkça fiyatının değişiyor olmasıdır

Bilet alabilmek için de internetten takibini yapmanız gerekiyor. Böylece hem en güncel fiyatı görebilirsiniz hem de size hangi sefer saati uyuyorsa ona göre planınızı yapabilirsiniz.

Yenikapı Bandırma güncel feribot ücretleri günümüzde için sürekli değişiyor. Resmi web sitesi aracılığıyla uygun feribot saati var mı öğrenebilirsiniz.

Feribot Ücretlerini Nereden Ödeyebilirim?

Yenikapı Bandırma Feribot Fiyatları

İDO resmî web sitesinden hangi tarihte kullanacaksınız, kaç kişi olacaksınız, hangi tip araca sahipsiniz, bu bilgileri girmeniz gerekiyor.

  • Karşınıza sizin belirlediğiniz tarihte seferlerin olup olmadığı bilgisi çıkacak. Eğer sefer varsa saatlerini de görebilirsiniz.
  • Daha sonra seçiminizi yaptığınızda ödeme ekranına yönlendirileceksiniz.
  • Buradan ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Seferin olduğu tarih ve saatte Yenikapı- Bandırma feribotunda olmalısınız. Yani ödeme konusunda hiçbir sorun olmayacak.

Yenikapı Bandırma güncel feribot fiyatları bu yıl için gerekli bilgileri sunarken ücretlerin değişken olduğundan bahsettim. Sitede de haftalık olarak güncellemeler yapılıyor. Böyle fiyat değişimlerinin olmasının sebebi ise sefer sayılarıyla, hava koşullarıyla, gelen zamlarla alakalı olabiliyor. Bu yüzden güncel olarak takip etmenizde fayda var.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu