Bizi Takip Et


Bankacılık

Faturalı Hatta Anında Kredi Nedir? Nasıl Çekilir? Aynı Gün Kredi!

Acil nakit ihtiyacı için çözüm olabilecek faturalı hatlara kredi imkanı doğmuştur. Özellikle kredi notu düşük kullanıcılar için faturalı hatta kredi, aynı günde 5. 000 TL ile 10. 000 TL arasında kredi verebilir konuma ulaşmıştır. Kredi çekilen aydan sonra ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Faturalı hatta kredi çekebilmek için herhangi bir ön ödeme veya masraf yapılmasına gerek kalmadan acil nakit ihtiyacınız karşılanmaktadır. Bu işlemin gerçekleşebilmesi için nakit talebinde bulunulduğu vakit tarifeye ek cihaz bağlanır, bu cihaz banka kredisi olarak geçmemektedir.

Faturalı Hatta Nerelerden Kredi Çekilebilir?

Faturalı hatta internetten kredi çekebilmek için kullanabileceğiniz bir çok site ve bir çok kişi bulunmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınız için Google’da “faturalı hatta kredi” araması yaparak çıkan siteleri kullanabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında daha düşük komisyon ile çalışan siteleri bulmak yer alıyor. Bu içeriğimizde kullanabileceğiniz çeşitli siteleri aşağıda bulabilirsiniz.

Faturalı Hatta Anında Kredi Çekmek Güvenilir mi?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle finans alanında gelişmeler yaşanmaktadır ancak , tüketicilerin endişelenmesi gereken hızla büyüyen bir gizlilik tehdidi var. Cep telefonu hesabı sahtekarlığı olarak bilinen, dolandırıcıların adınıza sahte bir cep telefonu hesabı açıp bunu banka hesabınıza erişmek, kredi kartlarına kaydolmak veya diğer suçluların kullanması için telefon numarasını satmak için kullandıkları zamandır.
Tüketiciler arasında hala az bilinmesine rağmen, cep telefonu hesabı sahtekarlığı, mali durumunuz ve itibarınız üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olabilir.

Diğer dolandırıcılık türlerinin aksine, daha az tüketici koruması vardır. Ayrıca tespit edilmesi daha zordur, bu yüzden aylarca fark edilmeyebilir. O zamana kadar banka hesabınız boşaltılabilir, kredi kartı şirketleri ödenmemiş faturalar için peşinizde olabilir ve polis sizin adınıza işlenen suçlar için sizi soruşturuyor olabilir.

Ancak aşağıdaki yazımızda güvenilir firmalar olmakta ve sizin herhangi bir güvenlik zafiyeti vermeyecek olan şirketlerdir. Fatura şirketleri bu işlemleri yapabilmek için finans danışman şirketleri ile beraber çalışmaktadır. Finans şirketleri bu işlemi yapabilmek için Geli Belgesi kredi ile sözleşme yaptıkları müşteriye cep telefonunu alır. Cep telefonu ile en az 6 ay en çok 12’ye kadar varan vadeler ile geri ödemeyle, müşteriden alınan cep telefonunu kullanılmadan geri ödeme imkanıdır. İşlemde sizin adınıza cep telefonu alan yetkili de böylece kar payını almış olur. Danışmanlık şirketi yüzde 20 kadar bayi ise yüzde 20 ile bu işlemden kazanç sağlamış olur

Faturalı Hatta Kredi Koşullar

Faturalı hattan kredi çekebilmek için 12 ay ve üzeri Vodofone, Türk Telekom veya Turkcell gibi hatların sahibi olmak gerekir. Kredi çekebilmek için hattınızın ödemelerini eksiksiz yapmış olmanız gerekir ve operatörünüze ödenmemiş borç olmaması gerekir. Kredi için herhangi bir kefile ihtiyacınız yoktur.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Hakan

    at

    Dün 120 TL paramı kaptırdım, gerçekten güvenilir şekilde faturalı hatta kredi çekmek isteyenler için güzel bir yazı olmuş. Sizlerde kendinizi çarptırmak istemiyorsanız yazıda anlatılan siteleri kullanın.

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu