Bizi Takip Et


Kripto Para

Binance Futures (Vadeli İşlemler) Taktikleri Nelerdir?

Binance Futures Taktikleri

Binance Futures taktikleri: Binance kullanımı gün geçtikçe artıyor. Doğal olarak bu uygulamayla ilgili merak edilen konular da gündeme geliyor. Son zamanların en çok ilgi gören kısmı ise Binance Futures ve Binance Marjin (Margin). Türkçede ‘vadeli işlemler’ olarak bilinen bu bölüm konuyla ilgili bilgisi olanlara çok yüksek paralar kazandırıyor.

Eğer biraz da olsa bilginiz varsa Binance Futures ile çok iyi paralar kazanabilirsiniz ama aynı oranda riski de bulunuyor. Bilinçsiz bir yatırım yaparak bütün paranızı kaybetme ihtimaliniz de çok yüksek.

Şimdi ben de sizlere Binance Futures taktikleri nelerdir bunlardan bahsedeceğim. Bu sayede sizler de para kaybetmek yerine kazanmak için neler yapmanız gerektiğini daha iyi biliyor olacaksınız. İşte detaylar…!

Binance Futures Nedir?

Binance Futures Taktikleri

İlk önce Binance Futures nedir ve sistem nasıl işliyor, bundan bahsedelim. Binance Futures, kaldıraç oranı ile çalışan, alıcı ve satıcının olduğu bir piyasadır.

Vadeli işlemler hesabı açmak için önce Binance hesabınız olmalı. Sayfanın sağ üst kısmında ‘vadeli işlemler’ seçeneğini göreceksiniz. Buraya tıklayarak hesabınızı açabilirsiniz.

Binance Futures kaldıraç oranları Forex sistemine benziyor. Eğer yanlış bir yatırım yaparsanız ya da beklemeden alım satım yapmaya çalışırsanız bütün paranızı kaybedebilirsiniz. Bunun önüne geçmek için de paylaşacağım taktiklere dikkat etmeniz gerekiyor. Okumaya devam edin…

Binance Futures Taktileri Nelerdir?

Binance Futures Taktikleri

Kaybetmek yerine kazanmak istiyorsanız bazı şeyleri çok iyi biliyor olmanız gerekiyor. Öncelikle Binance Futures sistemine dair derin bir bilginiz olmalı. Daha sonrası ise kolay… İşte sizler için hazırladığım Binance Futures taktikleri:

  • Binance Vadeli işlemler ara yüzüne geldiğinizde bütün kontrolleri buradan yapabilirsiniz.
  • Kaldıracı kontrol edebilirsiniz, düzenleyebilirsiniz. Kaldıraç oranınızı çok yüksek tutmamalısınız (önerilen max. 10x’dir).
  • Gösterge fiyatını kontrol edebilirsiniz (anlık olarak fiyatları takip edebilirsiniz).
  • Pozisyonunuzun oto-kaldıraç sırasını takip edebilirsiniz. Sürekli hareketlenmenin olduğu dönemlerde bunu takip etmeniz önemli. Çünkü bu sayede düşüş yaşamadan durumun farkına varabilirsiniz.
  • Borç para ya da kredi ile işlem yapmayın, çünkü bu işlemler sizi terste bırakabilir. Zaten paranızın 50 katı ile işleme girebiliyorsunuz.
  • Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyin. Genelde herkes Binance Marjin’de veya Binance Futures’de bir fikir üretir, bunların doğruluğu sizin tahminlerinizden farksızdır. Ne zaman ne olacağını bilemezsiniz.
  • Bütün bakiyenizi vadeli işlem için kullanmayın. Bakiyenizin önerilen kullanım miktarı %20’dir.
  • Binance Futures sinyal programları ile işleme girmek riskli olabilir ve her zaman kendi araştırmalarınız doğrultusunda yatırım yapın.

Eğer bu taktikleri uygularsanız, düzenli takip yaparsanız Binance Futures ile kazanabilirsiniz. Ama ufak bir hatanız yatırdığınız paranın tamamına da sebep olabilir. Bunu önlemek de tamamen sizin elinizde. Binance Futures taktikleri nelerdir artık biliyorsunuz. Vadeli işlemler hesabınızı açtıktan sonra artık çok dikkatli hareket etmek zorundasınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu