Bizi Takip Et


Kripto Para

Paribu’dan Binance’ye Para Transfer Etmek

Paribu to Binance

Paribu to Binance: Paribu hesabınız var mı? Peki bu hesabınızdan Binance’ye para transferi yapmak ister misiniz? O zaman bilmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Çünkü diğer hesaplardan farklı olarak Paribudan Binance’ye para transferini USDT olarak rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Şimdi sizlere konuyla ilgili bilmeniz gereken önemli ipuçlarından bahsedeceğim. Hazırsanız para transfer edebilmeniz için ne yapmanız lazım, anlatmaya başlayacağım.

Paribu to Binance

Binance’ye Nasıl Para Transferi Yapılır?

Bilindiği üzere bitcoin alıp satmak artık çok kolay. Bunun yanı sıra banka hesaplarınızdan alınan kripto paraları Binance gibi borsalara aktarabilirsiniz. Aktarım yaparken de USDT olarak yapmanız gerekiyor. Eğer yapmak istediğiniz işlem Paribudan Binance’ye para transfer etmek ise burayı çok dikkatli okumanızı tavsiye ediyorum.

  • Öncelikle Paribu hesabınızdan USDT çekim için TRC-20 ya da ERC-20’den hangisini seçmeniz gerekiyor, bunu bilmeniz lazım.
  • Bu işlemi de Cüzdan menüsünde yer alan Tether’i seçerek yapabilirsiniz.
  • Karşınıza gelen sayfada USDT ÇEK sekmesini açın.
  • Daha sonra Binance’ye transfer etmek istediğiniz için TRC-20 ya da ERC-20’yi seçin.
  • Çekmek istediğiniz miktar (USDT) bölümüne istediğiniz miktarı ekleyin.
  • Ardından “TETHER ÇEK” yazana tıklamanız gerekiyor.
  • Adresi ve miktar doğruluğunu kontrol edin. Her şey doğruysa onaylayın.
  • Sonrasında da iki aşamalı doğrulama gelecek.
  • Böylece işleminiz tamamlanmış olacak.

Gördüğünüz gibi Paribudan Binance’ye USDT olarak para transfer etmek fazlasıyla kolay. Sadece miktarını doğru girmeniz gerekiyor.

Paribu to Binance

Para Hesaba Ne Zaman Geçer?

Merak edilen bir diğer konu da paranın hesabınıza ne zaman geçeceğidir. İki adımlı doğrulama bittikten sonra blok ağı süreci başlar. Cüzdan menüsünde yer alan “Transferlerim” bölümüne tıklayın. Burada TX kodu bulacaksınız. İşte bu kod yardımıyla transfer işleminizin ne durumda olduğunu kontrol edebilirsiniz…

Tabi ki onay süresi ve transferinizin karşı cüzdana yani Binance hesabınıza ulaşması Paribudan bağımsız bir süreçtir. Bu yüzden de ortalama yarım saat içerisinde transfer işlemi tamamlanır.

TX kodunuzu göremezseniz de destek iste bölümünden iletişime geçebiliyorsunuz. İşte bu kadar! Kazancınızı Binance hesabınıza eklemek istiyorsanız sizlerle paylaştığım bu adımlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu