Bizi Takip Et


İnternet

Yeni Fal Uygulamanız! FalSepeti İle Gerçek Falcılara Fal Baktırmak

FalSepeti Uygulaması

Kahve içmek insanlar için oldukça önemli bir durum haline gelmiş durumda, sabah işe giderken veya akşam yorgun olduğumuzda bir kahve bir çok şeye değer olabiliyor. Özellikle ülkemizde hemen herkesin sık sık tükettiği Türk kahvesi için birde bilginiz üzere fal olayı var. Ne demişler, fala inanma falsız kalma…

Türk kahvesi ve fal özelinde ülkemizde bir çok proje yürütülmektedir. Bu projeler bulunduğu alanlara göre değişiklik gösterse de en büyük girişimlerin teknoloji odaklı olduğu söyleyebiliriz. Günlük hayatımızda ellerimizden düşmeyen telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler üzerinden bir çok işimizi yürütebildiğimiz gibi artık falımıza da baktırabiliyoruz.

Ancak genel olarak fal uygulamalarının çalışma prensipleri birbirinden aynıdır ve değişmez. Sizlere random otomatik fal yorumları gönderilir veya çok fazla bilgi talep edilir. Tabi bu doğrultuda zaten falın b bir amacı kalmıyor, ancak FalSepeti fal bakma uygulaması ile gerçek fal baktırabilirsiniz.

FalSepeti Özellikleri Neler?

FalSepeti Uygulaması

FalSepeti gerçek fal bakma uygulaması sizlerle gerçek astroloji uzmanlarını veya başka bir değişle fal danışmanlarını bir araya getirerek çeşitli fallar baktırmanıza olanak sağlar. Başta kahve falı olmak üzere, tarot falı, su falı, katina falı ve yıldızname falınıza baktırabilirsiniz.

Tabi gerçek fal uygulaması olmasının getirileri bunlarla sınırlı da değil, dilerseniz fallarınızın sesli olarak veya yazılı olarak yorumlanmasını da seçebilirsiniz. Gerçek fal baktırmak için uzmanlar yoğunluğa göre 5 dakika ila 1 saat içerisinde sizlere fal yorumu ile geri dönüş yapıyorlar.

Uygulama içerisinde birde haftalık olarak burç yorumlarınızı takip edebileceğiniz harika bir sayfa mevcut, buradan fal baktırmak istemediğiniz zamanlarda burç yorumlarınızı okuyabilir veya eski baktırdığınız falların detaylarını fal yorumu sayfasından “Soru Sor” kutusunu kullanarak fal danışmanınızdan öğrenebilirsiniz.

Gerçek fal bakma uygulaması olan FalSepeti gerçekten güzel bir iş başarmış, ülkemizde her gün falsız kalamayan bir çok insan var dolayısıyla sizlerde eğer fal baktırmayı seviyorsanız bu uygulama içerisinde güzel zaman geçirebilir ve gerçek falcılara çeşitli fallar baktırabilirsiniz. Fal sepeti uygulamasını Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz temin ederek gerçek fal yorumcularına falınıza baktırabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu