Bizi Takip Et


Para Kazanmak

En Yeni ve En Trend Mobil Uygulama Fikirleri

Pandemi öncesi tahminler , mobil uygulama geliştirmenin 2023 yılına kadar 935 milyar dolar gelir elde edeceğini öngörüyor. Pandemi bu süreci hızlandırıyor ve kârlılığı artırıyor. İnsanlar, en önemli şeyler her an elinizin altında ve hazır olduğunda (işten ev işlerine kadar) tüm işlerini ceplerine aktarırlar. Ayrıca internet ve 5G teknolojisi hızla gelişiyor ve veri aktarım hızı artıyor. Dünya giderek daha fazla çevrimiçi ortama taşınıyor, geliştirme endüstrisinde pek çok iyi uygulama fikri de ortaya çıkıyor.

Yemek pişirme uygulamaları ve yemek uygulamaları

Yemek pişirme ve yemek dağıtım uygulamalarının modası asla geçmez, bu nedenle işletmeniz için kullanabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz en iyi uygulama fikirlerinden bazılarının parçası olarak görülmelidirler. Yemek pişirme uygulamalarının amacı, kullanıcıların internette gezinmelerine, bulmalarına, kitaplıklarına kaydetmelerine ve en sevdikleri tarifleri kategorilere ayırmalarına yardımcı olmaktır. Bunlarda değişiklik yapın ve bunları sosyal ağ uygulamalarında ve anlık mesajlaşma programlarında akrabalarınız ve arkadaşlarınızla düzenleyin ve paylaşın. Yemek başına geçen süre, malzemeler, kalori vb. filtreleri kullanarak kitaplığınızda veya internette tarifleri arayın.

Bu uygulamaya mükemmel bir ek, evde bulunan ürünlerden bir tarif seçmek olacaktır. Örneğin bir kullanıcı evinde bulunan ürünleri uygulamaya giriyor. Uygulama, kayıtlı tarif veritabanından veya sadece anahtar kelimeler için EN İYİ arama motoru sonuçlarından en uygun formülü belirler. Böyle bir uygulama, ne pişirileceği sorununu kesin olarak çözecektir. Ayrıca, kullanıcıları yemek tariflerine yönlendirecek yemek pişirmeyle ilgili bir QR kod uygulamasına sahip olmayı da içerir.

Benzer şekilde, son yıllardaki harika mobil uygulama fikirlerinden bazıları, dünya çapında market teslimatı uygulamaları veya gıda teslimatı uygulamaları şeklinde ortaya çıktı. Kullanıcı dostu ve güvenilir bir yemek dağıtım uygulaması, ister belirli bir restoran isterse çok sayıda yemek noktası için olsun, yüksek bir başarı şansına sahiptir.

Dünya çapında faaliyet gösteren en popüler yemek dağıtım uygulamalarından bazıları Uber EatsGrubhub ve diğerleridir. Bu örnekler, tek bir uygulamanın bile küresel bir fenomen haline gelebileceğini gösteriyor. Bu yemek dağıtım uygulamaları, farklı restoranların müşteri tabanını genişleterek ve kullanıcıların yemek sipariş etmelerine yardımcı olarak geleneksel restoran endüstrisinde devrim yarattı. Bu nedenle, büyük gıda dağıtım endüstrisinden yararlanmak istiyorsanız, başarılı bir girişim kurmanıza yardımcı olabilecek benzersiz bir yemek dağıtım uygulaması veya yemek dağıtım uygulaması sunmayı kesinlikle düşünmelisiniz.

Bir güzellik salonunda zaman ayırmak veya evde bir usta çağırmak için bir başvuru

Güzellik salonu uygulaması, kullanıcılara makyajlarını değiştirmeleri için kolay bir yol sunan ve salonların yalnızca işletmeyle çevrimiçi olarak işlemlerini kolaylaştırmasına olanak tanıyan iyi uygulama fikirleri arasında yer almaktadır biridir. Güzellik uygulaması, yöneticiler için neredeyse tüm güzellik salonu operasyonlarını otomatikleştirir ve üstün müşteri hizmeti sunar. Dolayısıyla, işletmeniz için bir güzellik salonu uygulaması da oluşturursanız, rakiplerinizin önüne geçmeniz garanti edilir.

Böyle bir uygulamanın yaygın bir örneği, bir saç boyama yardımı uygulamasıdır . İnsanlar genellikle saçlarını boyamak için son kararı vermeden önce pek çok faktörü göz önünde bulundurmak zorundadır. Düzgün tasarlanmış bir saç kesme veya boyama yardımı mobil uygulaması sayesinde daha fazla müşteriye ulaşmayı bekleyebilirsiniz.

Takas takas uygulamaları

İster kendi işiniz olsun, ister kişisel kullanımınız için bir mobil uygulama isteyin, insanlar her geçen gün daha fazla şey satın alırken, takas takas uygulamasını birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz. Ancak, tüm öğeler gerekli değildir. Onları atmak üzücü. Bunları karlı bir şekilde satmak her zaman mümkün değildir. Bu nedenle, çoğu geleneksel değişim sistemine geri dönüyor. Bir mal takası uygulaması, bu uygulamayı modernize etmede oldukça yararlı olabilir.

Aynı şehir veya ülke içinde takas başvuruları giderek daha popüler hale geliyor. Kullanıcılara bir şeyler aramak ve teklifler göndermek için uygun bir işlevsellik, bir etiket sistemi ve favorilere kaydetme ve kişisel verileri güvende tutarken diğer kullanıcılarla doğrudan sohbetler sağlayanlar özellikle fayda sağlıyor. İşletmenizin büyümesi ve gelişmesi için uygulama listenizde bir takas takası uygulamasına veya mal takasına sahip olmak harika bir fikirdir.

Daha fazla iş fikirleri, para kazanmak ve en iyi iş fikirleri listelerimizi okumak için kurupara.com sitemizi yakın takibe alabilirsiniz.

Geri Dönüşüm Uygulamaları

Modern dünyada daha da alakalı bir konu ve zorunlu bir trend. Çöp gezegenimizi tüketiyor. Ancak metropolün her sakini, nasıl doğru bir şekilde sıralanacağını ve birikmiş çöplerin nereye koyulacağını bilmiyor.

Çöpleri ayırmak için net görsel ipuçları, şehrinizdeki en yakın atık toplama ve geri dönüşüm noktalarına yönelik bir navigasyon haritası ve çalışma saatleri hakkında güncel bilgiler ile cebinizde kullanışlı bir geri dönüşüm mobil uygulaması , vatandaşların çevre sorunları konusundaki farkındalığını artıracaktır. on kat.

Artık kullanmadığınız ancak kaliteli olan ürünlerin başkasına verilebileceğini de unutmamanızda fayda var. Böyle bir durumda, kullanıcıların kendi bölgelerindeki insanlarla iletişim kurabilecekleri ve takas yapabilecekleri güvenilir bir mal takası uygulamasına ihtiyacı olacaktır. Bu türden iyi bir takas uygulamasının arkasındaki ekip, her işlem veya takas için belirli bir yüzde düşebilir.

Yalnızca bir geri dönüşüm uygulaması geliştirdiğinizi varsayalım. Bu durumda böyle bir uygulamaya, mobil cihazların kamerası ile paketlerin üzerindeki özel işaret ve işaretleri okumak ve çöpün türü, geri dönüştürülebilir mi, yakıldı mı, tüm noktalarla çevrimiçi senkronizasyon gibi bilgileri anında yüklemek gibi birçok benzersiz işlevi ekleyebilirsiniz. fiyatları, çalışma saatleri, iş yükleri vb. hakkındaki bilgileri güncellemek için çeşitli çöp türlerinin teslimi ve işlenmesi; tüm aile için anlaşılır, atık ayırma hakkında kısa eğitici videolardan oluşan bir kitaplık; evde çeşitli çöp türlerinin toplanması ve geçici olarak depolanması için bir kompostlama istasyonu ve uygun kaplar sipariş etme hizmeti. Geri dönüşüme yönelik bir mobil uygulama için bu alanda birçok değerli özellik geliştirebilirsiniz; Halihazırda bunu yapmaya çalışanlarla birkaç görüşme yapmanız ve her gün karşılaştıkları zorlukları ve sorunları öğrenmeniz gerekiyor. Bu tür uygulamalar karlıdır ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirir.

Bütçe planlayıcı

Bütçe planlama uygulamaları , günümüzde birçok bankacılık işleminin çevrimiçi olarak yürütülmesi nedeniyle oldukça popülerdir. Bu tür uygulamalar, farklı kategoriler için dijital makbuzları ve aylık giderleri yöneterek, belirli maliyetler üzerinde sınırlar belirleyerek, tasarrufları planlayarak vb. geliri izlemenize olanak tanır. Bütçe planlayıcıların tüm kullanıcı banka hesapları veya mobil bankacılık ile senkronize edilmesi ve banka kartı girişlerinin doğrudan uygulamaya yüklenmesi inanılmaz derecede uygundur.

Uygulamada silmelerin kategorilere göre dağılımı otomatik veya yarı otomatik modlarda gerçekleşir. Aile bütçesi planlama uygulamaları, kullanımın ilk aylarında paradan %15-30 tasarruf etmenize ve bir hava yastığını kapatmanıza yardımcı olur. Harcamaların grafik ve tablolarda uygun şekilde görsel olarak gösterilmesinden kaynaklanmaktadır.

2 Yorumlar

2 Yorum

  1. Miraç

    at

    Uygulama fikirleri harika, çok yaratıcı önerilerden oluşan bir liste olmuş teşekkür ederim kendi adıma.

  2. Kerem

    at

    Çok güzel uygulama fikirleri var. Harika bir ilham kaynağı oldu benim için.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son Yazılar

Sponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu