Bizi Takip Et


Haberler

PayTR’nin Avantajlı Ödeme Yöntemleri, Shopify Müşterilerinin Hizmetinde

PayTR Shopify

PayTR Shopify işbirliği: Türk mühendisler tarafından geliştirilen, ödeme hizmetleri sektöründe tamamen yerli ve milli sermaye ile kurulan PayTR, dünyanın en büyük E-ticaret devlerinden Shopify kullanıcılarına da avantajlı ödeme yöntemlerini sunuyor.

Yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla ödeme yöntemleri noktasında büyük bir fark oluşturan, sektörün en önemli aktörleri arasında yer alan PayTR, 175’ten fazla ülkede milyonlarca işletmenin mağaza açarak satış gerçekleştirdiği E-ticaret devi Shopify ile başlattığı entegrasyonunu başarılı bir şekilde tamamladı. Shopify üzerinden satış gerçekleştiren mağazalar, PayTR alt yapısını kullanarak tüm ödeme kanalları üzerinden ödeme alabiliyor, son kullanıcılar çeşitli para birimleri ile ödemelerini yapabiliyor.
bahsine tv

“PayTR Kart Saklama” Yöntemiyle Pratik Ödemeyi Keşfedin

En büyük hedeflerinden biri, “İnternet sektöründe her zaman güvenle anılan bir firma olmak” olan PayTR, Shopify’li müşterilerin de gönüllerini kazanmak için dünyanın en pratik ödeme yöntemlerinden olan kart saklama hizmetini sunuyor. PayTR Kart Saklama hizmeti ile, müşteriler her alışverişlerini tamamladıktan sonra kart bilgilerini tekrar tekrar girmek zorunda kalmıyor. Ödeme formuna bilgilerin bir kez girilmesi ve kaydedilmesi ile başlayan kart saklama hizmeti sayesinde, müşteriler daha sonraki alışverişlerinde ödemelerini saniyeler içerisinde gerçekleştirme imkanı elde ediyor. Böylece en değerli hazine olan zamandan da tasarruf sağlanıyor.

Birden Fazla Para Birimi ile Ödeme Avantajı

PayTR, dünyanın hemen her ülkesine ürün satışı gerçekleştiren Shopify kullanıcısı mağaza müşterilerine, farklı para birimleri ile ödeme olanağı da sunuyor. Burada, PayTR üzerinden ödemelerini yapan son tüketiciler, Dolar, Euro, İngiliz Sterlini gibi farklı para birimleri ile ödemelerini gerçekleştirebiliyor.

PayTR’li Olmak Çok Kolay

Mağazalar için birçok avantaj sunan PayTR’nin en önemli özelliklerinden biri de tüm yazılım alt yapılarıyla uyumlu olması. Kullanıcılarına kolay entegrasyon ve hazır modüller sunan PayTR, Shopify’in çalıştığı IFrame API ile de çalışıyor ve kısa sürede ödeme entegrasyonu tamamlanabiliyor.

Shopify’da mağazası bulunan ve son kullanıcılara PayTR ödeme alt yapısı ile satış yapmak isteyen müşterilerin, yapması gereken tek şey www.paytr.com internet sitesi üzerinden başvuru yapmak. Yapılan başvuru sonrası gerçekleştirilen değerlendirme aşamasını da geçen işletmeler, gerekli belgelerini sisteme yüklüyor ve PayTR üyeliği aktif hale getiriliyor. Firmalar, başvurularının olumlu sonuçlanmasının ardından en fazla iki saat içerisinde PayTR hizmetlerini kullanmaya başlayabiliyor.

PayTR’de Yapılan Ödeme Güvenli midir?

Hayatı kolaylaştıran online alışveriş ile birlikte, buralarda yapılan ödemelerin de ne kadar güvenli olduğu, hangi olumsuz sonuçları beraberinde getirebileceği en çok kafa karıştıran sorulardan biri oldu. Shopfiy’da PayTR ile yapılan işlemler güvenli midir? Sorusu haklı olarak birçok kullanıcı tarafında da sorulmaktadır. PayTr, sahip olduğu dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI DSS sertifikası ve bu alandaki tecrübeli personelleri ile mağazaların ve müşterilerin kart güvenliğini sağlıyor. Böylelikle, PayTR kullanan web siteleri ve buradan alışveriş yapan müşteriler güvenlik noktasında bir sorun yaşamadan alışverişlerini tamamlamış oluyor.

PayTR, Güvenli Alışverişten Taviz Vermez

Güvenlik konusunun son derece önemli bir iş olduğunu ve profesyonelce takip edilmesi gereken bir konu olduğunu kendine ilke edinmiş olan PayTR, müşterilerine sunduğu bu hizmetler sayesinde, mağazaların ve müşterilerin kart güvenliğini de sağlamış oluyor. PayTR, sahip olduğu tüm güvenlik sertifikaları, sektörler bazında geliştirdiği çok sayıdaki filtreler ve bu alandaki istihdam ettiği personeliyle de gerçekleştirilen ödemeleri kontrol ediyor, şüpheli işlemlere geçit vermiyor. Böylece, ödeme yaparken oluşması muhtemel endişeler azaltılmış oluyor.

PayTR’de Ne Kadar Ücret Ödenir?

Ödeme yöntemleri konusunda tasarrufa gitmek isteyen ve gider kalemlerini kısmak isteyen firmalar için PayTR, büyük avantajlar sunuyor. PayTR müşterileri sadece aylık işlem hacimleri, yıllık ciro hedefleri, web sitelerinin iş modeli gibi parametreler sonucu oluşturulan en uygun komisyon ücretini ödüyor. PayTR kullanan işletmeler, servis kullanımı süresince ödeyecekleri sanal POS komisyon oranı dışında bir ücretlendirme ile karşı karşıya kalmıyor. PayTR’de, giriş ücreti, entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti, aylık, yıllık ücret, işlem başına ücret gibi fazladan bir ücret alınmaz. Böylelikle, gider kalemlerinde önemli ölçüde tasarruf da sağlanmış olur.

PayTR Ne Tür Avantajlar Sunuyor?

PayTR kullanan müşteriler, ödemlerini almak için günlerce ya da haftalarca beklemek zorunda kalmıyor, ertesi gün ödeme avantajından faydalanıyor. PayTR kullanan işletmeler, gelişmiş altyapısı sayesinde yerli VISA, MC, AMEX, ve TROY ile yabancı VISA ve MC kredi ve banka kartları ile ödeme alma imkanına kavuşuyor.

Ayrıca, Advantage, Axess, Bankkart, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf, Sağlam Kart, World kartlarına taksit imkanı da sunuluyor.

Çekimlerinizde raporlama yaparken, PayTR size bu dokümanları kolayca Excel raporları halinde sunuyor. Bunlar için ayrıca bir uğraş vermiyorsunuz. En önemlisi de, PayTR’li iş yerleri güvenli alt yapı, sahtecilik önleme, kart güvenliği özellikleri ile ödemeler noktasında hiçbir sorun yaşamazlar. Oluşan taleplerini ve isteklerini kendilerine özel tahsis edilen müşteri temsilcisi ile birebir konuşarak en hızlı şekilde çözüme kavuştururlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu