Bizi Takip Et


Haberler

Güvenlik Çözümlerinde Yeni Teknolojiler Neler?

IP Video Sistemleri

İş yerleri ve benzer alanlarda güvenlik çözümleri denildiğinde akla ilk gelen sistem genellikle ip güvenlik kamerası olur. İlgili alanda farklı noktalara yerleştirilen kameralar ile güvenliğin sağlandığını bu sistemler her alanda etkin koruyuculuk sunar. Özellikle hırsızlara karşı caydırıcı etkisi bulunan kameralar mekanın özelliklerine göre farklı boyut ve özelliklerde olabilir.

Bu modeller arasından seçim yaparken profesyonel destek almakta fayda vardır. Örneğin ev ve iş yerleri için tercih edilecek güvenlik kameralarının özellikleri birbiriyle aynı olmayacaktır. Sensormatic ip güvenlik kamerası ürünleri sayfayı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz: https://www.sensormatic.com.tr

Hem pratik hem de teknolojik olmasıyla bilinen ip kamera sistemleri internet ağı üzerinden veri transferi sağlar. Günümüzde en popüler video izleme sistemleri IP network temelli yapılır. Bunun nedeni ise verimliliğin her zaman yüksek olmasıdır. İstenilen her alanda kolayca kurulup kullanıma hazır hale getirilmesi bu sistemlerin en önemli avantajları arasında yer alır. Çözünürlüğünün yüksek olması görüntü kalitesini ve kullanımını artırır. Analiz desteği ve dijital görüntü kalitesi ile esnek entegrasyon yapısı bu sistemi daha da kullanışlı hale getirir.

IP Video Sistemleri

Güncel Teknolojili IP Video Sistemleri

Geniş çözüm yelpazesine sahip olan ip güvenlik kamerası sistemleri yapay zeka tabanlı analiz özelliğine sahiptir. Yerleşim alanları, alışveriş merkezleri, havalimanları, stadyumlar ve daha pek çok alanda kullanılır. Yüksek güvenlikli olarak tasarlanan sistemler aynı anda farklı merkezden çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle dağınık yapıda ya da çok merkezli şirketlerin daha verimli çalışabilmeleri için son derece etkilidir.

Organize şekilde video izleme hizmeti almayı sağlayan sistemler isteğe bağlı olarak kartlı geçiş, yangın, ses, vb. sistemler ile entegre edilerek kullanılabilir. Video kayıtlarının izlenebilmesi için bilgisayar kullanımı şartı yoktur. Buna alternatif olarak akıllı telefonlar ile de her yerden erişim mümkündür.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu