Bizi Takip Et


Bayilikler

Filli Boya Bayilik Şartları? Maliyeti ve Kazancı?

Filli Boya Bayilik

Filli Boya bayilik: İyi bir sermayeye sahipseniz ve kar getirecek bir işe yatırım yapmak istiyorsanız size şöyle bir iş önerisinde bulunacağım: Bayilik. Son zamanlarda girişimcilerin çoğu bilinen markaların bayiliğini alıyor ve yatırımlarını iki üç katına çıkarıyor. Filli Boya franchise almak da bunlardan birisi.

Bildiğiniz üzere Filli Boya markası Türkiye’de yer alan en köklü firmalardan. Siz de Filli Boya bayilik şartları, maliyeti ve kazancı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra franchise için başvuru yapmak isteyebilirsiniz.
rudybet giriş
İşte detaylar…

Filli Boya Bayilik Şartları

Filli Boya Bayilik

Bütün firmalar gibi Filli Boya da franchise için bazı şartlar sunuyor. Şimdi sizlerle bu şartları paylaşacağım. İşte Filli Boya franchising şartları:

  • 18 yaşını doldurmuş olmalısınız.
  • Yeterli sermayeye sahip olmalısınız.
  • Girişimci web liderlik ruhunuz olmalı.
  • Boya sektöründe tecrübeli ve bilgili olmalısınız.
  • İletişim ve analiz beceriniz yüksek olmalı.
  • Zamanınızı Filli Boya çalışmaları için ayırabilmelisiniz.

Eğer bu şartlar size uygunsa ve yapabileceğinizden eminseniz firmayla görüşerek bayilik almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bundan önce sizlerle paylaşmak istediğim bir konu daha var. Okumaya devam edin…

Filli Boya Bayilik Maliyeti

Filli Boya Bayilik

Yatırımcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de Filli Boya bayilik ücreti ve kar marjıdır.

Filli Boya franchise bayilik almak için en az 150 bin TL sermayeniz olması gerekiyor. Tabi bu ücret lokasyona, iç dizayna, internet sistemine ve buna benzer önemli ihtiyaçlara göre farklılık gösterebilir.

Filli Boya Bayilik Kazancı

Filli Boya Bayilik

Filli Boya bayilik kar marjı ise ilk açıldığınız zamanlarda yüzde 50 iken ilerleyen zamanlarda yüzde 70’lere kadar çıkabilir. Bu kar konusu da size bağlı olarak değişir. Eğer işinizi çok iyi bir şekilde yaparsanız kısa sürede bile yatırımınızdan daha fazla para kazanabilirsiniz. Hatta kar marjı yüzde 100’e kadar bile çıkabilir.

Gördüğünüz gibi Filli Boya franchise sistemi oldukça net koşullar sunuyor ve maliyet olarak da uygun. Eğer bu işe olumlu bakarsanız hemen resmi web sitesine girerek bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey; istekli ve hevesli olmak…

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu