Bizi Takip Et


Bayilikler

Ekomini Bayilik Şartları? Maliyeti ve Kazancı?

Ekomini Bayilik Şartları

Ekomini bayilik şartları: Sizlere çok güzel bir yatırım fırsatından bahsetmeye geldim. Eğer yaptığınız yatırımın geri dönüşünün çok iyi olmasını istiyorsanız işte size çok faydalı bir seçenek: Franchise sistemi. Evet, yatırım yapmak istediğiniz sektörü ve markayı seçtikten sonra bayilik alarak çok iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. İşte bu markalardan birisi de Ekomini. Sizlere Ekomini bayilik şartları, maliyeti ve kazancı hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyorum. Hemen başlayalım.

Ekomini Bayilik Şartları

Ekomini Bayilik Şartları

Girişimci bir ruha sahipseniz kesinlikle doğru kararı veriyorsunuz. Ekomini her zaman adını duyuran bir marka oldu. Ama bu noktada Ekomini franchise şartlarını da bilmeniz gerekiyor:

  • İstenilen sermayeye sahip olmalısınız.
  • Reklam ve katılım payını ödeyerek dönemlik de alabilirsiniz. Ama bu her yerde geçerli olmuyor.
  • Dükkan dizaynı tamamen Ekomini franchise ekibine ait oluyor.
  • Bulacağınız dükkan da en az 30 metrekare olmalı.
  • Ayrıca isim hakkı için de bir bedel ödemeniz gerekmiyor.
  • Ekomini bayilik aldıktan sonra size verilen eğitimleri tamamlamanız gerekiyor.

Eğer bu şartlar size uygunsa işin mali kısmına geçelim.

Ekomini Bayilik Maliyeti

Ekomini Bayilik Şartları

Ekomini bayilik ücreti en az 70- 80 bin TL’dir. Ama bu bulunduğunuz bölgeye, çalıştıracağınız kişi sayısına ve dükkan büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Bu yüzden ben de sizlere ortalama bir fiyattan bahsediyorum. Aslında diğer markalara kıyasla Ekomini sermaye açısından daha uygundur.

Ekomini Bayilik Kazancı

Ekomini Bayilik Şartları

Peki bu işten karınız ne olacak? Ekomini bayilik kar marjı yüzde 40- yüzde 50 olarak başlar ve daha sonra yüzde 70’lere kadar çıkar. Bu da tamamen sizin elinizde. Eğer ekibinizi doğru kurabilirseniz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarsanız sürekli kazanırsınız. Ama bunu başaramazsınız çok fazla kar etmeniz de zor olacaktır.

Ekomini bayilik almak size avantaj sağlayacak. Eğer paranız iyi değerlendirilsin istiyorsanız doğru bir karar verdiniz. Bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. Ama tabi ki elde edeceğiniz kar, ne kadar uzun süre işletmeyi devam ettireceğinize de bağlı. Eğer başarılı olursanız zaten bu iş uzun yıllar boyunca sürecektir.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu