Bizi Takip Et


Bayilikler

Bayilik Veren Güzellik Merkezleri! 5+ Güzellik Salonu Bayiliği

Bayilik Veren Güzellik Merkezleri

Para kazanmak istiyorsanız ve franchising ile bunu başarmayı planlıyorsanız bu yazıyı okumaya başlayabilirsiniz. Şunu unutmayın: Sıfırdan bir marka olarak işe başlamak yerine bilinen bir markanın bayiliğini almak daha karlıdır. Peki bayilik veren güzellik merkezleri hangileri? Sizlere güzellik salonu bayiliği hakkında bilmeniz gerekenleri anlatacağız. Karşılaştırma yaparak önerilerimizi değerlendirebilirsiniz. Şimdi detaylara bakalım…
betadonis giriş
Bayilik Veren Güzellik Merkezleri

1. Beauty Boss

Bu ismi daha önce duymuş olabilirsiniz. Çünkü güzellik salonu denilince fazlasıyla bilinen bir marka. Beauty Boss oldukça fazla şehre ve bölgeye bayilik veriyor. Peki Beauty Boss franchise şartları neler? Sizden istenilen bayilik ücretini karşılayabiliyor olmalısınız. Aynı zamanda sizlere söyleyecekleri dükkan özelliklerine uygun bir yer bulmanız gerekiyor. Eğer sermayeniz varsa ve güzellik salonu bayiliği almak istiyorsanız Beauty Boss’ı tercih edebilirsiniz.

2. Nirvana Güzellik Salonu

Bir diğeri de Nirvana Güzellik Salonu’dur. Yine ismen çok bilinen güzellik merkezlerinden birisidir. Ortalama 250- 300 bin TL civarı bayilik ücreti isteniyor. Ardından güzellik salonu için hangi tür yerleri tercih etmeniz gerekiyor, bunların bilgisini veriyorlar. Nirvana Güzellik Salonu, reklam desteği, yer seçimi ya da pazarlama desteği gibi yardımlarda bulunuyor. Bu sayede daha rahat adapte olabiliyorsunuz.

3. Essi Güzellik Salonu

Essi Güzellik Salonu da pazarlama, eğitim, personel ve reklam desteği sunuyor. Aynı zamanda yer seçimi konusunda da yardımcı oluyorlar. Buradan bayilik almak için de resmi sitesine girin ve başvuru formunu doldurun. Sonrasında burası için uygun bir lokasyon ayarlayın. Eğer bulamazsanız da franchise ekipleri size yardımcı oluyor.

Şube açılışı ve düzenlemeler için gerekli sermayeye de sahip olmanız gerekiyor. Bu güzellik salonu isim olarak ve kalite açısından fazlasıyla biliniyor. Açılış yaptıktan kısa bir süre sonra iyi paralar kazanabilirsiniz.

4. Estetikmed

15 yıldan fazladır bu sektörde olan Estetikmed, franchise veriyor. Eğer isterseniz burayla görüşerek bayilik ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak Estetikmed, tecrübelerinden yararlanabileceğiniz, ismiyle kalitesini devam ettirebileceğiniz bir markadır. Bu sebeple Estetikmed’den bayilik almayı düşünebilirsiniz. Kısa sürede iyi kar elde edeceğinizi fark edeceksiniz.

5. Nets Club

Nets Club, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyor. Aynı zamanda isminden de fazlasıyla bahsettiriyor. Nets Club’tan franchise almayı düşünür müydünüz? Bir sermayeniz olmak zorunda. Bunun yanı sıra sizlere sunacakları bazı şartlar bulunuyor. Bu şartları da karşılarsanız kısa sürede uygun bir lokasyonda Nets Club Güzellik Merkezi bayiliğini açmış olursunuz.

Girişimci bir ruhunuz, marka değerleriyle uyumunuz ve uzmanlardan oluşan bir ekibiniz olmalı..

6. Dilan Polat

DP… Son zamanların en iyi markalarından birisi. Dilan Polat aynı zamanda en iyi güzellik merkezlerinden birisidir. Ayrıca bölgesel incelme, çatlak ve selülit tedavileri de yapılıyor. Bayilik şartları arasında size belirtilen sermayeye sahip olmanız yer alıyor. Bu ücret ise ortalama 2 milyon TL’dir.

İşte sizler için hazırladığımız bayilik veren güzellik merkezleri listesi. Bu yerlerle görüşerek kendi bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz ve birini seçerek hazırlığınızı yapabilirsiniz. Ama her biri için en önemli kriter; sermayenizin yeterli olmasıdır. Çünkü paranız olmadan kar elde edebileceğiniz bu güzellik salonlarından hiçbirini açamazsınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu