Bizi Takip Et


Para Kazanmak

Bardakta Mısır Satışı İle Para Kazanmak! Maliyeti ve Kazancı

Bardakta Mısır Satmak

Bardakta mısır satışı yapma iş fikri girişimciler için oldukça parlak bir iş fikridir. Özellikle düşük maliyetle işe başlanacağı için bu fikrin değerlendirilmesi son derece mantıklı olacaktır. Dilerseniz bardakta mısır satışı yapmak, maliyeti ve kazancı konulu içeriğimize hızlıca geçelim ve bu konuda sizlere hazırladığımız yazımızı görelim.

Bardakta Mısır Satmak

Bardakta Mısır Satışı ile Para Kazanmak

Bardakta mısır, mısırın haşlanarak bardağa alınması ve kişinin damak tadına göre çeşnilendirilip sunulmasıdır. Genellikle yaz aylarında seyyar satıcılar tarafından hazırlanmaktadır. Gerek kokusu gerek tadı ile büyük küçük herkesin oldukça fazla tercih ettiği bir üründür. Bardakta mısır herkes tarafından oldukça fazla sevilen bir lezzet olduğu için bu şekilde para kazanmak son derece kolay olacaktır.

Bardakta mısır satabilmek için gerekli olan malzemeler kazanı bulunan küçük bir araba ve çeşitli baharatlardır. Genellikle Trabzon şehrinde mısır yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bahçelerde yetişen mısırın toplanıp işlenmesiyle ciddi paralar kazanılabilmektedir. Bahçesinde mısır olan kişiler bardakta mısır satışı yaparak bir kazanç elde edebilmektedirler.

Bardakta Mısır Satmak

Bardakta Mısır Satışı Maliyeti

Bardakta mısır satışı maliyeti bu işi yapacak kişiler tarafından oldukça fazla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bu işe küçük bir sermaye ile girilmesi mümkündür. Özellikle hammaddeye para verilmediğinde sadece bir araba ayarlamak yeterli olacaktır. Ancak mısır alınsa dahi fiyatının oldukça uygun olması bu iş için düşük bir bütçenin yeterli olacağını göstermektedir. Bardakta mısır satışı yapmak isteyen kişilerin öncelikle bu işi yapabilmesi için bir arabaya ihtiyaçları vardır.

Küçük ve kazanı olan bir araba bardakta mısırın satılabilmesi için yeterli olacaktır. Araç temin edildikten sora mısır bulunmalıdır. İki temel malzeme bulunduktan sonra talebe göre birkaç farklı baharat alınmalıdır. Satış yapılacağı zaman her 60 liralık malzemenin sonucu olarak 300 lira kazanılmaktadır. Görülecektir ki bardakta mısır satışı yaparak kısa bir sürede harcanan para geri kazanılabilir. Temel olarak gereken sermaye günümüzde yaklaşık 5 ila 20 bin lira aralığındadır.

Bardakta Mısır Satmak

Bardakta Mısır Satışı Kazancı

Bardakta mısır kazancı doğru bir mevsimde yapılıyorsa oldukça fazla olacaktır. Doğru bir mevsimde ve konuma satışı yapılacak olan bardakta mısır büyük kazançlar sağlayabilmektedir. Kazancın fazla olması için bir başka dikkat edilmesi gereken unsur is kullanılan malzemenin kalitesidir. Kaliteli kullanılan baharatlar sayesinde mısır daha lezzetli olacaktır.

Bu da daha fazla müşteriyi çekecektir. Bunlara ek olarak kullanılan mısır bahçeden toplanan taze mısırsa kazanç bir o kadar daha artış gösterecektir. Bardakta mısır satışı yapmak oldukça mantıklı bir iş fikridir. Özellikle hammaddeye sahip olan kişilerin bu fikir için araştırma yapmaları mantıklı olacaktır. Bardakta mısır kazancı genele baktığımızda aylık 8 ila 15 bin lira arasında değişebiliyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu