Bizi Takip Et


Bayilikler

Ayakkabı Dükkanı Açmak! En İyi 4 Franchise Ayakkabı Markaları

Ayakkabı Dükkanı Açmak

Ayakkabı mağazası açmak: Ayakkabı dükkanı mı açmak istiyorsunuz? Nereden başlamanız gerektiğini biliyor musunuz? Merak etmeyin, eğer bilmiyorsanız da ben sizlere her şeyi anlatacağım. Bu yazıyı okuduktan sonra hangi markalardan franchising alabilirsiniz, biliyor olacaksınız.

Ayakkabı Dükkanı Açmak

En iyi franchise ayakkabı markaları hakkında ne kadar çok bilginiz olursa seçiminiz de o kadar karlı olacaktır. İşte detaylar…

1. Polaris

2001 yılında kurulan Polaris çok kısa zamanda çok iyi başarı sağladı. Bu yüzden de en iyi ayakkabı markalarından birisidir. Sizlere de franchising için bilmeniz gereken bilgileri hemen anlatıyorum.

  • Bayilik için sizden istenecek sermayeye sahip olmalısınız, sadece ayakkabı satışı yapan bir işletme olmasınız, markayı çok iyi temsil edebilmelisiniz, müşteri odaklı olmalısınız. Ayrıca iletişim beceriniz ve insan yönetiminiz iyi olmalı. Hareketli ve merkezi bir yerde bayilik açmanız gerekiyor.

Ayrıca sizden istenecek olan Polaris bayilik bedeli ortalama 100- 150 bin TL. Bu fiyat bulunduğunuz yere göre değişiklik gösteriyor.

2. Ayakkabı Dünyası

Bir diğer marka ise ‘Ayakkabı Dünyası.’ Ortalama 200 bin TL sermaye istenecek olan markanın franchisingini alabilmeniz için markayı iyice tanımalısınız. Ayrıca, belirtilen boyutlara uygun bir dükkan seçmelisiniz, müşterilerin ürünleri rahat bulabileceği şekilde dizayn yapmalısınız.

Eğer bu markayı tercih ederseniz birkaç ay içerisinde kar marjınızı yüzde 70’lere kadar çıkarabilirsiniz.

3. FLO

Tabi ki en iyi franchise markaları dediğimizde ilk aklan gelen markalardan birisi FLO’dur. Oldukça iyi kar marjı sağlayabileceğiniz bu markanın franchisingi için ciddi bir sermayeye ihtiyacınız olacak. Ama emin olun kısa sürede karşılığını alacaksınız. Şimdi detaylara geçiyorum. FLO bayilik şartları:

  • Müşteri memnuniyetine öncelik vermelisiniz, güler yüzlü personeller çalıştırmalısınız, markayı çok iyi temsil edebilmelisiniz. Sizden istenilen ortalama 400- 500 bin TL yatırım sermayesine sahip olmalısınız.

Bunlara ek olarak franchise ekibi sizlere kiralayacağınız dükkanla ilgili bilgileri de ekleyecek. Her şey uygun olursa da hemen açılışa hazırlanabilirsiniz.

4. Kemal Tanca

Son olarak Kemal Tanca’dan bahsedeceğim. Yurt dışına da bayilik veren marka size çok iyi kar marjı sağlayacaktır. Markayı çok iyi tanımalısınız, güler yüzlü olmalısınız, ayakkabılar konusunda deneyimli olmalısınız ve sizden istenilen sermayeye sahip olmalısınız. Kemal Tanca franchise bedeli ise birçok faktöre bağlı olarak değişebiliyor. Bunu ekiplerden öğrenebilirsiniz.

Bunlar sizlere sunabileceğim en iyi franchising ayakkabı markalarıydı. Eğer bütçeniz uyuyorsa ve sizin hayalinizdeki işi temsil ediyorsa hemen ilgili markanın bayilik ekibi ile görüşün ve ilk adımlarınızı atın. Unutmayın, ne kadar iyi başlarsanız size geri dönüşü de o kadar hızlı ve güzel olacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu