Bizi Takip Et


Kripto Para

Geleceği Parlak Olan ve Fazla Bilinmeyen Altcoin Tavsiyeleri

Altcoin Tavsiyeleri

Altcoin önerileri: Günümüze yeni çıkan altcoinler bulmak oldukça zor, bu nedenle geleceği parlak altcoinler araştırması yapmak gitgide imkansızlaşıyor. Yeni çıkan coinler özelinde hangi kripto para biriminin yatırıma değer olduğunu sizler için inceledik ve bir çok altcoin keşfettik.

Yaptığımız araştırmalarla da beraber aşağıdaki altocin tavsiyeleri listemize kendi gözlemlerinizi yaparak yatırım yapabilirsiniz. Ancak biraz önce de belirttiğimiz gibi kendi analiz ve gözlemlerinizi yapmanız gerekmekte. Sizlere sadece altcoinlerin tanıtımını yapacağız. Dolayısıyla yatırım yapma veya yapmama kararını kesinlikle kendiniz vermelisiniz.

Yeni Çıkan Altcoin Tavsiyeleri

Yukarıda da bahsedildiği üzere sizlere yeni çıkan altcoin tavsiyeleri listesi hazırladık. Aşağıdaki altcoin önerileri kendi gözlemlerimiz ve analizlerimiz doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu coinler “yatırım tavsiyesi değildir”. Sadece sizler için araştırdığımız ve büyük ilgi gören projelerin kripto para birimleri olan altcoinlerden bahsedeceğiz.

1. EverRise (RISE)

EvenRise (RISE)

EverRise token benzersin tokenomiğiyle karşımıza çıkıyor. Bu kripto para biriminde Kraken adı verilen bir balina var ve bu balina her yapılan satışta belli bir miktar coini geri alıyor. Satın alma esnasında sizden kesilen komisyonun %6’sı Kraken tarafından satın alınır ve yanar. Bu nedenle hiçbir zaman 3 satışı art arda görmeniz mümkün olmadığı gibi ciddi düşüşler de yaşamazsınız. Anti balina diyebileceğimiz bu özellik sayesinde RISE token 3 günde 60 milyar dolar marketcap’a sahip.

2. Happy Coin (HAPPY)

Happy Coin’de bir bağış projesi olarak karşımıza çıkıyor. Kendileri akıl hastaları ile mücadele eden kuruluşlara düzenli olarak canlı bağışlar yapmayı başlamış ve fiyatı ise topluluğuna göre şuan için oldukça düşük. Telegram, Twitter ve diğer mecralar ile topluluklarına katılabilirsiniz. Şuan ciddi ölçüde alış işlemleri yapılıyor. Ayrıca şuan için 2 borsa da listelenmiş durumda, yol haritalarında daha fazla borsada listelenmek için çalıştıklarını görebilirsiniz.

3. Australian Safe Shepherd (ASS)

ASS coin çok fazla bilinmeyen adult bir proje olarak karşımıza çıkıyor, ancak özünde bir shit coin. Twitter ve Telegram’da ciddi bir topluluğa sahipler. Kötü bir anlam taşıyan bu coin geleceği parlak kripto paralar arasında yer vermek yanlış olmaz. Yatırım konusuna gelecek olursak, markalarla ciddi bir işbirliği içerisindeler. Ayrıca kitleleri ise oldukça aktif. Sadece Kanadalı bir hemşire tarafından geliştirildiği bilinmektedir.

4. Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu bir kripto para Swap (takas) platformu olarak karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda adını duymuşsunuzdur, zaman zaman yükseliş ve düşüş yaşıyor ancak çok inançlı bir topluluğa sahip. Genelde profesyonel analistler SHIB’in 2-3 sıfır atacağı yönünde analizler yapıyor. Altcoin koşusunun başlamasıyla veya Swap platformlarının çıkmasıyla ciddi bir alış yiyebilir ve kolaylıkla 2 sıfır atabilir. Tabi yukarıda da açıkladığımız gibi bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir.

5. FEGtoken (FEG)

FEG token altcoin önerileri listemizdeki bir diğer kripto para birimi. FEG’in arkasındaki ana fikir ise Ethereum blok zincirinde çalışan merkezi olmayan bir işlem ağı sağlamaktır. FEG, 100 kat trilyon maksimum dolaşım arzına sahip bir deflasyon belirtecidir. Her işlemde, sahiplere% 1’lik bir vergi dağıtılacak ve% 1’lik bir vergi daha yakılacak, böylece sahipleri toplanmaya teşvik edecektir.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu