Bizi Takip Et


Para Kazanmak

Adım Para Uygulamaları Nedir? En Çok Kazandıran 5+ Uygulama

Adım Para Uygulamaları

Adım para uygulamalarını daha önce duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız şimdi sizlere bu konuyla ilgili önemli bilgiler aktaracağız. Adım para uygulamaları nedir? En çok kazandıran uygulamalar hangileri? İşte bu yazıyı okuduktan sonra güzel paralar kazanabileceğiniz bir fikriniz olacak.

Yürüyerek para kazanabileceğiniz uygulamalara ulaşmak artık çok kolay… Dilerseniz hızlı bir şekilde yürürken para kazandıran uygulamalar listemize hemen geçelim ve adım para uygulamaları hangileri görelim.

Adım Para Uygulamaları

Adım Para Uygulamaları Nedir?

İnternet kullanımı gittikçe artıyor. Buna bağlı olarak teknoloji kullanımı da hız kazanıyor. Bu hıza yetişmeye çalışırken karşımıza sürekli yeni bir şeyler çıkıyor. Adım para uygulamaları da bunlardan sadece birisi. Adım para uygulamaları ‘yürüyerek para kazandıran uygulamalar’ olarak da biliniyor.

Peki bu nedir? Bir çeşit pasif gelir olarak nitelendirebileceğimiz bu uygulamalar, size adım attığınız her seferde para kazandırıyor. Zaten yaptığınız bir aktiviteyi paraya dönüştürmüş oluyorsunuz. Süper iş fikirleri arasında da yerini alan bu uygulamalar hangileri bir bakalım…

Adım Para Uygulamaları

En Çok Kazandıran Adım Para Uygulamaları

Son zamanların en popüler iş fikirlerinden diyebileceğimiz, güzel bir ek gelir sağlayan adım para uygulamaları oldukça sevilmekte. Peki en çok kullanılan yürüyerek para kazandıran uygulamalar hangileri? Bu listemizde bunları göreceğiz, dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan yürürken para kazandıran uygulamalar listemize hemen geçelim.

1. SweatCoin

İlk olarak size SweatCoin uygulamasından bahsedeceğiz. Bu uygulama yürüyerek para kazanma uygulamalarının ilk temsilcisidir. Uygulamayı telefonunuza indirin ve sonra formu doldurarak kayıt oluşturun. Ardından uygulama izinlerini verin ve kurulumunu tamamlayın.

Attığınız her adım uygulama tarafından sayılıyor. Gün sonunda da uygulamaya giriş yaptığınız zaman attığınız adımlar paraya dönüşmüş oluyor ve SwaetCoin denilen kripto paralar birikiyor. Her bin adım için 1 SweatCoin..

2. MapMyFitness

Bir başka uygulama da MapMyFitness. İsimden de anlaşılacağı gibi yürüyüşlerinizi ve spor hareketlerinizi rahatlıkla hesaplar. Yürüyüş hedeflerinizi tutturarak da para kazanabiliyorsunuz. Hatta buradan kazandığınız paraları da uygulama içerisindeki marketten ürün almak için kullanabiliyorsunuz.

Fakat diğerlerinden farkı ise nakit para çekemiyorsunuz. Ama eğer fitness alanında kendinizi takip etmek istiyorsanız bu uygulama size faydalı olacaktır.

3. Evidation

Bir diğer uygulama da Evidation’dur. Google Play ve App Store içerisinden rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Ama bu uygulama sadece adımlarınızı saymaz aynı zamanda bir çeşit sağlık takibi de yapar. Bu sayede de sadece yürüyerek değil uyurken, spor yaparken hatta yemek yerken bile para kazanabiliyorsunuz. Harika değil mi?

Her 10 bin puan size 10 dolar gelir sağlıyor. Burada anketlerle karşılaşıyorsunuz ve çıkan reklamlar üzerinden de para kazanabiliyorsunuz. Kullanıcılar ise bu kadar puana bir haftada ulaşabildiklerini belirtiyor.

4. Winwalk

Winwalk diğer uygulamalara göre daha avantajlı bir uygulamadır. Platform, telefondaki GPS’i değil cep telefonunuzdaki adım sensörünü takip ediyor. Böylece interneti daha az harcıyor ve şarjı da daha az tüketebiliyor. Bu sebeple de kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Buna ek olarak yaptığınız yorumlardan, katıldığınız anketlerden ve izlediğiniz videolardan da para kazanabiliyorsunuz. Popülarite olarak 10 üzerinden 7 şeklinde değerlendiriliyor.

5. Optimity

Para kazandıran uygulamalardan birisi olan Optimity de adımlarınızdan, arkadaşlarınıza tavsiye etmelerinizde, site içi gezinmelerinizden ve uygulamada verilen görevlerden size kazanç sağlıyor. Telefonunuza indirebilirsiniz ve bütün akıllı telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Buna ek olarak dilinin İngilizce olduğunu da belirtelim. Ama kelimeler oldukça kolay anlaşılır. Bu sebeple bir sorun yaşamayacaksınız. Bu uygulama ile de rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

6. Runtopia

İşte bir başka adım para uygulaması… Runtopia da en aktif uygulamalardan birisidir. Bununla hem yürüyerek hem de spor yaparak para kazanabiliyorsunuz. Daha önce PayPal üzerinden ödemeleri gerçekleştiriyordu ama artık kripto paraların artmasıyla birlikte buradan elde ettiğiniz kazançlar da coinlere döndü. Sports Coin adında bir coin ile ödemeleriniz yapılıyor.

Bu paraları hesabınıza almak için Binance gibi platformlardan hesap açabilirsiniz.

7. Sund

Listede son sırada Sund uygulamasından bahsetmek istiyoruz. Son zamanlarda ön plana çıkan uygulamalardan birisi olan Sund da size para kazandırıyor. Ama diğer platformlara göre ödeme miktarları daha düşüktür. Bu sebeple kısa sürede para kazanmanız zor olabilir.

İşte adım para uygulamaları nedir ve en çok kazandıran uygulamalar hangileri sizlere bahsettik. Bu uygulamaları telefonunuza indirin ve karşılaştırmalarını yaparak kararınızı verin. Son derece faydalı olan bu uygulamalar ile yürüyüş hızınızı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Kategoriler

Son YazılarSponsorlu Bağlantılar: güzel sözler 2023 - iş fikirleri 2023 vize başvurusu